ELEKTROKOLA

Elektrokola

 

V našem sortimentu naleznete elektrokola (Scott, Cannondale, Haibike, Giant, Liv a další), které ušetří námahu každému! Elektrokola, která nabízíme jsou výlučně poháněna značkovými středovými motory BOSCH, SHIMANO, Yamaha, Mahle a další. Výjimku tvoří vybraná silniční a městská kola, která jsou poháněna zadním nábojem. I tak se ale můžete spolehnout, že kolo zakoupené u nás má vždy značkový motor a baterii. Dojezd elektrokol se pohybuje od 40 do 150 kilometrů a dobijí se během pár hodin ze standardní elektrické sítě. Elektrokola samozřejmě nejsou jen jednoho typu, a podobně jako klasická jízdní kola se dělí na horská elektrokola pánská nebo dámská, pro vyznavače adrenalinu a skutečných terénů jsou vhodná celoodpružená pánská, nebo celoodpružená dámská elektrokola. Některým uživatelům, kteří se nebudou tak často pohybovat v terénu můžeme doporučit elektrokolo krosové v pánské nebo dámské variantě. 
Pro milovníky větší rychlosti, jízdy v pelotonu a upnutých dresů existuje lehká, rychlá varianta silničních elektrokol.  Do měst a pro každodenní provoz jsou vhodná městská elektrokola, protože elektrokolo je velice dobrým dopravním prostředkem, se kterým se dokážete dostat z místa na místo s minimální námahou.
Výběr toho správného elektrokola je jen na Vás!

V naší nabídce samozřejmě najdete i klasická kola. Od silničních, přes krosová, horská, městská, dále také dětská kola, nebo speciální druhy jako je BMX a Gravel. Silniční kola jsou velice lehká a tím pádem i rychlá a jsou určená pouze na pevné povrchy jako jsou silnice, nebo asfaltové cyklostezky. Kola horská jsou o něco robustnější a obecně mají lepší průchodnost terénem za cenu menší rychlosti. Krosová kola kombinují výhody obou předešlých a jsou tak dobrým univerzálem a poměrně častou volbou amatérských i pokročilých cyklistů. Věříme, že v naší nabídce najdete přesně takové kolo, jaké jste si představovali. Hledáte také cyklistické dresy?

Absoluteblack
Sigma
Hydrapak
Rascal bikes
BBB
Giant