Garmin Garmin Edge Explore 2 PRO Power Mount Bundle USB-A Black/White

Kód: IMPID-25118
Značka: Garmin
10 990 Kč –4 %
Garmin Garmin Edge Explore 2 PRO Power Mount Bundle USB-A Black/White
10 990 Kč –4 % 10 490 Kč
Na dotaz

Snadno ovladatelný GPS cyklopočítač s barevným, dotykovým 3" displejem s možností plánování tras i propojením s mobilním telefonem.
Sada cyklopočítače Edge Explore 2 a napájeného držáku s kolíkovým napájecím konektorem a kabelem s koncovkou USB-A.
Když potřebujete spolehlivý, snadno ovladatelný GPS cyklopočítač, Edge Explore 2 Power Mount Bundle nabízí pomocnou ruku. Dojeďte dál a objevujte nové trasy – na Edge se můžete spolehnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edge vás vždy dovede zpět domů díky speciální navigaci pro cyklisty.
Baterie cyklopočítače Edge vydrží až 16 hodin náročného využití a až 24 hodin v režimu úspory baterie.
Vytvářejte trasy pomocí Garmin Connect™, Strava, Komoot, Wikiloc a dalších aplikací a snadno je přenášejte do cyklopočítače.
Máte kompatibilní elektrokolo? Využijte plánování tras pro elektrokola podle stavu baterie, využívání podpory a dojezdové vzdálenosti.
Mějte přehled a buďte v kontaktu s detekcí nehod a podporou cyklistických radarů Varia™.

PROFILY AKTIVIT
Díky přednahraným profilům aktivit pro silniční a terénní cyklistiku a cyklotrenažéry je nastavení cyklopočítače Edge Explore 2 snadné, takže jej můžete začít používat hned po vybalení.

MAPY PODLE TYPU JÍZDY
Získejte přehled na každé trase na všech typech kol díky vylepšeným mapám, které zvýrazňují oblíbené silnice a stezky, oblasti s hustým provozem a vyhledatelné body zájmu.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY
Najděte správnou cestu díky podrobným navigačním pokynům a upozorněním na nadcházející odbočky.

AUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY
Možnost pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete z naplánované trasy. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge Explore 2 vám ukáže cestu.

FUNKCE CLIMBPRO
Automaticky se zobrazuje zbývající stoupání a sklon při zdolávání kopců na trase. Pomůže vám to si líp rozložit síly a budete vědět, za jak dlouho dojedete na vrchol. V zařízení nebo v aplikaci Garmin Connect si pak můžete stoupání uložit a po jízdě ho vyhodnotit.

KOMPATIBILITA S ELEKTROKOLY
Pokud máte elektrokolo kompatibilní s technologií Shimano Steps nebo ANT+®, můžete na speciální stavové obrazovce pro elektrokola sledovat výdrž baterie a další datová pole. Můžete využít dokonce chytré plánování tras a upozornění na dojezdovou vzdálenost podle stavu baterie, využívání podpory a naplánované tratě.

Dodávaný napájený držák Edge vám umožní nepřetržitě nabíjet GPS cyklopočítač Edge, abyste mohli zaznamenat každou svou jízdu na elektrokole od startu do cíle. Elektrokola vyžadují samostatný kabel.


KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI VARIA
Spárujte GPS cyklopočítač Edge Explore 2 se zpětným cyklistickým radarem a světly Varia, abyste dobře viděli i byli viděni.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY
Když Edge detekuje nehodu, automaticky odešle zprávu s vaší polohou přednastaveným nouzovým kontaktům.

ALARM KRÁDEŽE KOLA
Alarm kola chráněný PINem vás prostřednictvím spárovaného telefonu upozorní na pohyb jízdního kola vždy, když si dáte pauzu nebo doplňujete vodu.

KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM
Spárujte Edge® Explore 2 s cyklotrenažérem Tacx® a budete moci trénovat kdykoli a kdekoli.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ
Všechno budete mít nastavené za pár chvil, takže hned vyjedete. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle typu jízdy a vybraných snímačů. Jízdní profily můžete spravovat přímo v zařízení nebo na připojeném telefonu.

FUNKCE GROUPTRACK
Po spárování s telefonem zůstanete v kontaktu se spolujezdci, i když je ztratíte z dohledu – a stejně tak oni budou moci dávat pozor na vás. S funkcí GroupTrack můžete sledovat až 50 přátel, kteří mají kompatibilní zařízení Garmin. Stačí mrknout na obrazovku a uvidíte aktuální informace.

SKUPINOVÁ KOMUNIKACE
Spárujte zařízení s telefonem a zůstaňte v kontaktu se svým cyklistickým týmem, i když se rozdělíte. Jezdci s kompatibilními zařízeními Garmin si můžou posílat skupinové zprávy.


CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním telefonem můžete na zařízení Edge přijímat textové zprávy a upozornění.

PROPOJENÍ S GARMIN CONNECT
Aplikace Garmin Connect umožní přístup do rostoucí webové komunity, kde můžete také komunikovat, soutěžit a sdílet svoje úspěchy s ostatními sportovci.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní datová pole a aplikace a doplňky z obchodu Connect IQ do kompatibilního telefonu.

Obsah balení

  • Edge® Explore 2 Power Mount Bundle
  • Napájený držák Edge
  • Standardní držák
  • Kabel USB
  • Dokumentace

*sady s kabely obsahují výše uvedené PLUS zvolený redukční kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: