Zpět na produkty

Kostka Přední blatník 20"

 Kostka Přední blatník 20"
DESIGN: Black
DOSTUPNOST: Skladem 2 až 5 kusů
KÓD ZBOŽÍ: 128257
599,-

Blatník KOSTKA je určen výhradně pro koloběžku. Jeho konstrukce se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Tělo blatníku je vyrobené ze slitiny hliníku. Blatník KOSTKA není jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design. Barva černá.

(zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

Tělo blatníku vyrobené ze slitiny hliníku je s rámem koloběžky spojeno nerezovým spojovacím materiálem. Pro maximální životnost a pevnost blatníku byl použit speciální námi vyvinutý a testovaný profil, který je zakončený praktickou gumovou zástěrkou. Z pohledu designu jde o dokonale padnoucí díl, který vypadá, jakoby se rodil společně s koloběžkou. Inovativní konstrukce zadního blatníku KOSTKA spolu s novým způsobem jeho uchycení, pomocí profilované ocelové vzpěry, významným způsobem zvýšily tuhost i pevnost, tolik potřebné při jízdách v nerovném terénu. Současně byla snížena i nepříjemná rezonance a vibrace, které u koloběžky vznikají v mnohem vyšší míře než-li u kol.

Všechny výrobky KOSTKA jsou vyráběny s ohledem na každý detail a celkovou eleganci. Blatník do ucelené řady KOSTKA produktů dokonale padne a koloběžku vhodně doplňuje.

Přední blatník 20" je vhodný pro koloběžky:
Hill Fun, Hill Max, Twenty Max, Twenty Star

Značka
Kostka
Tubolight
Continental
Shimano
Energizer
Schwalbe
SKS