Zpět na produkty

Kostka Přední blatník 26"

 Kostka Přední blatník 26"
DESIGN: Black
DOSTUPNOST: Skladem poslední kus
KÓD ZBOŽÍ: 128258
599,-

Blatník KOSTKA je určen výhradně pro koloběžku. Jeho konstrukce se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Blatník KOSTKA není jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design. Tělo blatníku vyrobené ze slitiny hliníku je s rámem koloběžky spojeno nerezovým spojovacím materiálem. Barva černá. Elegantní a funkční doplňky posunou užitnou hodnotu Vaší koloběžky o další pomyslný stupeň.

(zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

Tělo blatníku vyrobené ze slitiny hliníku je s rámem koloběžky spojeno nerezovým spojovacím materiálem. Pro maximální životnost a pevnost blatníku byl použit speciální námi vyvinutý a testovaný profil, který je zakončený praktickou gumovou zástěrkou. Z pohledu designu jde o dokonale padnoucí díl, který vypadá, jakoby se rodil společně s koloběžkou. Inovativní konstrukce zadního blatníku KOSTKA spolu s novým způsobem jeho uchycení, pomocí profilované ocelové vzpěry, významným způsobem zvýšily tuhost i pevnost, tolik potřebné při jízdách v nerovném terénu. Současně byla snížena i nepříjemná rezonance a vibrace, které u koloběžky vznikají v mnohem vyšší míře než-li u kol.

Všechny výrobky KOSTKA jsou vyráběny s ohledem na každý detail a celkovou eleganci. Blatník do ucelené řady KOSTKA produktů dokonale padne a koloběžku vhodně doplňuje.

Přední blatník 26" je vhodný pro koloběžky:
Tour Fun, Tour Max, Tour Star

 

Značka
Kostka
Sigma
Silvini
Hydrapak
Mavic
Absoluteblack
Additive