Zpět na produkty

Výkonové pedály Garmin Rally RS100 Single Shimano SPD-SL

Výkonové pedály Garmin Rally RS100 Single Shimano SPD-SL
DESIGN: Black
DOSTUPNOST: Skladem 2 až 5 kusů
KÓD ZBOŽÍ: 18635
16 990,-

Výkonové pedály Garmin Rally RS100 vyvinuté pro silniční kolo s SPD-SL systémem
Měření na jedné straně.

(zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

Měřič Rally RS100 zvládne i ty nejnáročnější tréninky. Systém s jedním snímačem poskytuje spolehlivé měření výkonu a díky klasickému způsobu montáže lze pedály snadno demontovat a použít na jiném kole. Podle síly detekované na levém pedálu dopočítává váš celkový výkon. Pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD-SL. Měřiče výkonu Rally byly podrobeny přísným testům, abychom zaručili jejich maximální spolehlivost.

  • Měření výkonu a Kadence šlapání.

  • Kompatibilní s kufry SHIMANO SPD-SL.

  • Snadný přesun z jednoho kola na jiné.

  • Výdrž baterie až 120 hodin.

  • K pedálům lze dokoupit upgrade na systém se dvěma snímači.

Rychlejší a důraznější jízda - Pokud chcete posunout svou výkonost a zefektivnit váš čas v tréninku, pak trénink založený na výkonu je právě pro vás . Snímač měřiče výkonu Rally RS100 je na rozdíl od jiných měřičů výkonu uložen přímo v pedálu. Proto poskytuje spolehlivá data při každém tréninku včetně pokročilých cyklistických metrik a možností snadné výměny pedálů mezi více koly. Montáž a demontáž zabere pouhých několik minut.
 

Trénink s maximální efektivitou - Pedály lze hladce spárovat s našimi kompatibilními cyklopočítači Edge®, s určitými fitness zařízeními s technologií ANT+® nebo Bluetooth – včetně kompatibilních zařízení Forerunner® a fenix® – a dále s naší mobilní aplikací Garmin Connect™. Jsou také kompatibilní s aplikacemi třetích stran pro trénink v uzavřeném prostoru na cyklotrenažéru nebo na velodromu. Kromě toho můžete software a nastavení snadno aktualizovat pomocí mobilní aplikace Garmin Connect ve svém smartphonu.

 

Značka
Garmin
Skupina zboží
Výkonové pedály

Z našich sociálních sítí

Suntour
Ritchey
Shimano
Shapeheart
Knog
Garmin