Sedlo Fizik Vento Argo R1 - 150mm Black

Kód: 70D8SA03A23
Značka: Fizik
4 999 Kč
Skladem (1 ks)

Novinka v nabídce silničních sedel Fizik Argo byla vyvíjena 2 roky a reaguje na aktuální trendy – sedlo je krátké, široké a má velký centrální výřez.
To vše pro opravdu maximání pohodlí během jízdy.
Tvar sedla je navržen tak, aby zmírnil tlak na měkké tkáně a zároveň poskytl jezdci maximální stabilitu v různých jízdních pozicích.
Vento - závodní varianta sedla pro sportovní posed na kole, 150mm - širší varianta sedla.
Barva černá. Karbonové ližiny sedla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VENTO ARGO R1 je moderní výkonnostní závodní sedlo s krátkým nosem, které zlepšuje stabilitu jezdce a umožňuje agresivnější aero jízdní polohu.
Zatímco tradiční sedla nutí jezdce často měnit jízdní pozici pro lepší záběr, Argo staví jezdce do vzpřímenější polohy, čímž zajišťuje větší stabilitu a lepší rozložení hmotnosti.
Kratší délka sedla Argo dovoluje jezdci sedět více vepředu, aniž by byl vyvíjen nepříjemný tlak na citlivé tkáně.
Sedlo také disponuje ergonomickým centrálním výřezem, který byl vyvinut za pomoci detailní analýzy tlaku na jednotlivé partie a konzultován se zdravotními experty.
Argo je naše nejuniverzálnější skupina sedel, ze které si tu pravou verzi dokáže vybrat opravdu každý.
Vento Argo je závodní varianta sedel Argo a bylo navrženo tak, aby odpovídalo závodním kolům s agresivní geometrií.
Polstrování sedla je vyrobeno z vlastní pěny Foam 1, která má nižší profil a přitom je pružná tak, aby zajistila pohlcování drobných vibrací od silnice a umožnila nerušené šlapání a optimální přenos síly.
Konstrukce sedla vám pomůže dosáhnout lepšího držení těla; na jeho krátké špičce pak dosáhnete na vyšší výkon nebo zalehnete do aero pozice.
Argo je produktem programu fizik Concepts, mezioborové spolupráce předních průmyslových odborníků a akademických pracovníků zabývajících se výzkumem a analýzou technologií, designem, fyziologií a nastavením posedu na kole při hledání způsobu, jak zlepšit cyklistický výkon.

SKOŘEPINA Nylon carbon reinforced WingFlex
LIŽINY Carbon 7 x 10 mm
ICS ne
ROZMĚRY 265 x 150 mm
VÁHA 186 g

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: