Zpět na produkty

Brýle Scott Spur

Brýle Scott Spur
DESIGN: Black Matt Orange/Red Chrome + Clear
DOSTUPNOST: Skladem 2 až 5 kusů
KÓD ZBOŽÍ: 126948
2 680,- Kč

Nejnovější model slunečních brýlí SCOTT Spur vás posune na vyšší úroveň v oblasti funkčních brýlí. Inovativní design i zorník ve velikosti XL, jehož zásluhou jsou oči maximálně kryté, se zaměřují zejména na ochranu. Model Spur chrání vaše oči před větrem i případnými různými odskakujícími úlomky z terénu. Nízkoprofilové stranice jsou specificky navrženy tak, aby se brýle daly pohodlně použít s helmou a přitom netlačily v oblasti spánků. K tomu jsou brýle SCOTT Spur vybaveny systémem ELC, který umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu zorníku. Navíc je součástí balení zorník Amplifier Trail - poslední novinka z oblasti Precision Optics. Barva rámečku matná černo/oranžová - barva skel Red Chrome. (zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

TVAR
Pro střední a větší tvar obličeje

TECHNOLOGIE BRÝLÍ
SCOTT Fusion Frame: Konstrukce Fusion Frame integruje prakticky nezničitelné, lehké, oděruvzdorné materiály, které jsou výjimečně flexibilní a velmi pohodlné. Fusion Frame je exkluzivní technologií všech slunečních brýlí SCOTT Sport.
ELC: Vyměnitelný zorník u brýlí SCOTT Spur přidává další plus k všestrannosti Scott doplňků. Zorník může být vyměněn snadno a rychle a umožňuje tak uživateli okamžitě se přizpůsobit jiným světelným podmínkám.
Sluneční brýle SCOTT se dodávají s čirým zorníkem navíc.
Stranice jsou speciálně navrženy v nízkém profilu a kratší délce, aby se brýle daly pohodlně použít s helmou
Tvarovatelná nosní část je vyrobena ze dvou materiálů: měkkého a tvrdého, které společně dodávají brýlím pohodlí, stabilitu a brýle při pocení nesklouzávají. Drážky jsou specificky navrženy tak, aby brýle ve vlhkém prostředí držely pevně na nose a nesjížděly.
NO-SLIP protiskluzové flexibilní koncovky stranic: Tato technologie kombinuje dva materiály - pevný rám a měkké stranice. Pružný materiál stranic se optimálně přizpůsobí velikosti hlavy.

TECHNOLOGIE ZORNÍKU

SCOTT Precision Optics je značka kvality, která stojí na prvotřídních materiálech a inovativních technikách zpracování. Tato jedinečná kombinace možňuje nabídnout vám mimořádné zorníky bez zkreslení, v nejlepší kvalitě dostupné na trhu. Všechna skla SCOTT jsou navržena tak, aby 100% odstínila UVA/UVB škodlivé záření.
Impact protection: Pro dosažení bezpečnosti jezdců proti letícímu kamením, překračují všechna skla SCOTT svým zpracováním rámec požadovaných standardů proti rázům pro cyklistické čočky.
Nové sluneční brýle SCOTT Spur se teď pyšní zorníkem ve velikosti XL. S nimi získáte nerušené zorné pole.
Pohodlný a přesně sedící rám brýlí s optimálním zorným polem je pro soustředěnost při jízdě nezbytný.
Ventilační systém ACS (Air Control System) je již dobře zavedený a běžně používaný v řadě lyžařských brýlých Scott.
100% UV protection: Všechny zorníky SCOTT jsou vyrobeny tak, aby 100% odstínily škodlivé UVA/UVB záření.

Dodáváno s pevým pouzdrem a mikro sáčkem pro přenos a čištění.

ŠÍŘKA ZORNÍKU
135

VÝŠKA ZORNÍKU
47

ŠÍŘKA NOSNÍ ČÁSTI
0

DÉLKA STRANIC
111

TECHNOLOGIE
Vyměnitelný systém zorníků

Značka
Scott
Modelový rok
2016
Skupina zboží
Brýle

Z našich sociálních sítí

Cannondale
Tranz X
Silvini
Alpina
Moon
Absoluteblack