Zpět na produkty

Helma Scott Groove PLUS

Helma Scott Groove PLUS
DESIGN: Florida Red
Varianty:S/M
DOSTUPNOST: Skladem
KÓD ZBOŽÍ: 18628
1 890,-

Helma Groove PLUS je naším stylovým univerzálním modelem, v němž se budete cítit stejně dobře ve městě i na nejtechničtějším trailu. Kombinace integrovaného systému MIPS® a rozšířené krycí plochy nabízí vynikající ochranu před nárazy. Čistý design a nastavitelný upínací systém zajistí, že budete vypadat a cítit se skvěle, kamkoli pojedete. Barva červená

(zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

ROZSAH POUŽITÍ: VÍCEÚČELOVÁ CYKLISTICKÁ HELMA

KONSTRUKCE
Technologie In-mold
Polykarbonátová skořepina

UPÍNÁNÍ: Upínací systém MRAS

VLASTNOSTI
Systém ochrany mozku MIPS®
Rozšířená ochranná plocha

VELIKOST
S/M 52-58
M/L 57-62

HMOTNOST CCA
270 g

SYSTÉM OCHRANY MOZKU MIPS®
Hledáte nejlepší ochranu, kterou lze za peníze pořídit? Tak jste tu správně. Helmy SCOTT s integrovaným systémem ochrany mozku MIPS® nabízejí zcela nový rozměr bezpečnosti. Bez ohledu na to, jak nebo kde jezdíte, zvolte helmu SCOTT a ZVYŠTE SVOU BEZPEČNOST!

Běžné helmy jsou testovány na pád kolmo na pevnou podložku. Jsou vyrobeny k ochraně hlavy před přímým / radiálním nárazem. MIPS již více než 15 let zkoumá pády, které se stávají ve skutečnosti. Ve spolupráci s předními světově uznávanými neurochirurgy a odborníky potvrdil MIPS®, že při pádu dopadá člověk ve většině případů hlavou na zem v určitém úhlu, čímž dochází k otřesu mozku způsobenému rotačním nárazem1. Ten může zapříčinit poškození mozku. Helma vybavená systémem MIPS®většinu této rotační energie pohltí, a je tak schopna zajistit vám vyšší ochranu. V případě, že by se vám přece jenom podařilo dopadnout na hlavu kolmo, helma se systémem MIPS® vás ochrání stejně dobře jako běžná helma.

CHOVÁNÍ MIPS TOTIŽ PŘIPOMÍNÁ VLASTNÍ OCHRANNÝ SYSTÉM MOZKU.
Ten je obklopen mozkomíšním mokem, jehož nízké tření umožňuje při nárazu klouzavý (ochranný) pohyb mozku uvnitř lebky. Systém ochrany mozku MIPS®  je unikátní technologie vyvinutá s cílem chránit mozek před nárazy pod úhlem tak, že přirozené tření mozku napodobuje a vytváří bariéru, která snižuje přenos nárazové energie do mozku. Při šikmém nárazu se helma pohybuje na vrstvě  MIPS® s nízkým třením, a minimalizuje tak rotační sílu přenášenou do mozku.

Značka
Scott
Skupina zboží
Helma

Z našich sociálních sítí

Ibera
Selle Royal
Campagnolo
OKO
Ferdus
KLS