Zpět na produkty

Nutrend Isodrinx Tabs

 Nutrend Isodrinx Tabs
DESIGN:
DOSTUPNOST: Skladem
KÓD ZBOŽÍ: 11611
150,- Kč
140,- Kč

Rozpustné tablety, které obsahují speciální sacharid isomaltulózu, který se postupně vstřebává. Určeno pro hydrataci organismu a dodávání energie během sportovního výkonu. 1 balení - 12tablet. (zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

ISODRINX TABS je určen pro: hydrataci organismu a dodávání energie v průběhu sportovního výkonu střední až vysoké intenzity.

  • Obsahuje isomaltulózu (Palatinose™)
  • Praktická pohotová forma

Doporučené dávkování produktu ISODRINX TABS: ISOtonický nápoj – 1 tableta do 250 ml vody. HYPOtonický nápoj – 1 tableta do 375 ml vody. Popíjejte před a během zátěže.

Příchutě:
  • citron
  • pomeranč
Použití: poměr ředění pro ISOtonický nápoj je 1 tableta do 250 ml vody (osmolalita 275-305 mOsm/kg), poměr ředění pro HYPOtonický nápoj je 1 tableta do 375 ml vody (osmolalita méně než 250 mOsm/kg). Po otevření skladujte při teplotě 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.
 
Vhodné pro sportovce, s přírodním sladidlem a sladidly

Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotách do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Značka
Nutrend

Z našich sociálních sítí

Dema
Look
Ferdus
Garmin
Zeroflats
Ibera