DOČKALI JSME SE! HROMADA PLÁŠŤŮ MAXXIS SKLADEM

Třeba vám přijde zvláštní, že se tak radujeme z plášťů na kolo. Bohužel se krize minulého roku silně dotkla i tohoto odvětví a nikdo z nás nevěděl, kdy nám zrovna takové Maxxisy dorazí. No a dorazily, dorazila jich dokonce pořádná hromada. Tak jsme se v nich pohrabali, udělali nějaké fotky a v následujících řádcích je stručně probereme.

Vykopneme třeba takovou rychlou klasikou, což je plášť MAXXIS Ikon. Skvělý kevlarový 29 plášť, vhodný pro použití s duší i bez. Hlavně je lehký a hodí se do úplně všech podmínek. Máme i jeho verzi s hnědým bokem a "upgradnutou" verzi EXO 3C Maxx speed, která slibuje prodlouženou životnost a větší ochranu před defektem. Opět máme i provedení s retro hnědými bočnicemi.

Někomu víc vyhovuje agresivnější vzorek a v takovém případě doporučujeme sáhnout po pláštích MAXXIS Rekon (opět odolnější verze). Od Rekonu máme i jeho závodnější variantu s minimálním valivým odporem a tou je MAXXIS Rekon Race (je to tak, zase i v hnědé barvě). Na klasické mtb závody musíme zmínit i MAXXIS Aspen, volbu vítězů. Plášť, který pomohl proslavit i Nino Schurter. Nemá nic, co by nemusel mít. Kevlarová patka, EXO technologie proti defektům, připraven na bezdušové použití, úžasně rychlý.

Dalším MTB drapákem z našich zásob je MAXXIS Ardent. Opravdu univerzální plášť, jehož zastoupení jde od mtb až po enduro. Nemůže chybět ani jeho designová verze a pak u nás najdete i další varianty, třeba 27,5" s drátem.

Z těch opravdu hrubých plášťů, které se u nás prodávají především na dowhnill, enduro a elektrokola, jsme vypíchli "the best of". Plášť MAXXIS Aggressor napovídá už svým jménem, že je standardem mezi enduro plášti. Skvělý vzorek vás podrží na strmých trailech i v hrubším terénu. Dalším oblíbencem je MAXXIS Minion DHF, ale s tím na silnici radši nejezděte. Tenhle plášť je stvořený pro pořádný ježdění v lese, sjezdové disciplíny a populární je samozřejmě i na elektrokolech. Kvůli různému vzorku doporučujeme vzít odlišný přední plášť a zadní plášť

Naše nabídka od MAXXIS nekončí u klasických MTBček, máme i gravel pláště! Konkrétně gravel plášť MAXXIS Rambler. Kevlarový plášť s EXO ochranou, připraven na bezdušáky. Kromě dezénu určeného pro gravel kola se pyšní svým objemem, protože 700x40 a 700x45 už na komfortu jízdy opravdu poznáte. Nesmí chybět Skinwall provedení.

Všechny pláště MAXXIS, které máme k dispozici, si prohlížejte ZDE.