KDYŽ DNE UBÝVÁ, ZIMY PŘIBÝVÁ...

Rychle domů z práce, sednout na kolo a aspoň na chvíli otočit nohou na místních silnicích nebo v oblíbeném lese. S sebou musí člověk samozřejmě mít blikačky, protože tma je venku cobydup, ale hlavně začínají padat teploty - klidně někam k nule a dál. 

Do našeho skladu jsme proto připravili nové produkty - (pod)zimní oblečení Craft, Scott a další.

Od naší srdcové značky Scott jsme nabrali několik vysoce kvalitních kousků oblečení. Čapáky Scott RC Warm +++, kde tři pluska na konci označují úroveň vložky - opravdu budete jako v bavlnce. Velkým plusem jsou i prodyšné a měkké kšandy a kvalita samotného rychleschnoucího materiálu. K nim se krásně barevně hodí dres Scott RC Warm L/S v atletickém střihu se třemi zadními kapsami (včetně vodoodpudivé). Pro zaťaté cyklistky máme bundu RC Warm Hybrid v decentních barvách, díky které neprofouknete a zůstanete v teple. No a pro pány je tu RC Weather WP Jacket, která se hodí do opravdu každého počasí a nepromokne.

Craft je naší oblíbenou značkou hlavně co se týká spodních vrstev. Sportovní podprsenku Craft Training Classic u nás pořídíte v černé i bílé barvě a hodí se jak na nějaké to domácí cvičení, tak na intenzivnější aktivity. Pro pánské intimní partie doporučujeme boxerky Craft Active Extreme X Wind pro náročné aktivity v náročných podmínkách. Nohy něžnému pohlaví zahřejí dlouhé kalhoty Craft Core Subz Wind s antibakteriálně upravenou vložkou, střiženou přesně pro ženy. Kalhoty jsou odolné proti větru (neprofouknete) a částečně proti vodě. Na koupání to teda nebude, ale nemusíte se bát, že jen tak prosáknete vodou. A pro muže máme dlouhé zateplené kalhoty s kšandami Craft Core SubZ Bib ve velice podobném provedení s jemně česaným hřejivým materiálem uvnitř. Na horní půlku těla je jasnou volbou triko Active Intensity LS - jak pro pány, tak pro dámy. Velice příjemná funkční trika, která ocení všechny sportovkyně a sportovci od podzimu do jara, nejen kvůli plochým švům a modernímu designu. Na dnešní závěr přihodíme ještě Crafťácké rukavice ADV Speed, ideální pro běžkaře, cyklisty nebo pro každého, kde se během chladnější části roku rád hýbe venku.

To je všechno co se vešlo do dnešního článku, teplejšího oblečení nám teď chodí víc a víc a příště si třeba ukážeme, co zajímavého jsme nabrali od Silvini (a nebude toho málo). Všechno naše oblečení mimochodem uvidíte na tomto odkazu.