KVALITNÍ MTB TRETRY FIZIK

Pokud vybíráte nové boty na kolo, tak vám značka fizik jistě padne do oka jako jedna z prvních. Tyhle italské cyklistické boty se totiž během let staly synonymem kvality a my jsme rádi, že vám můžeme představit jejich nové modely. Tentokrát jde o dva různé páry, první jsou plnokrevné mtb boty, ale druhý pár oceníte i pokud je vaší doménou spíš gravel bike.

Fizik Ergolace X2 jsou cykloboty na horské kolo, které zvládnou všechno od technického ježdění na trailech až po kombinaci kola a chůze během nedělních rodinných výletů. Tvar boty je robustní, takže je opravdu skvělou oporou při sjezdech i výjezdech. O odolnost se stará tkanina Ripstop, bránící botu před roztržením a podobným deformacím, podrážku zase jistí materiál Vibram s výbornou přilnavostí. Šněrování na je posunuto lehce na vnější bok, aby tkaničky nepřekážely, a odvětrání prochází skrz jazyk boty. 

To tretry Fizik Terra Atlas nadchnou širší spektrum cyklistů - je jedno jestli lítáte mezi stromy v lese a nebo po štěrku. Tyhle cyklo boty jsou připraveny prostě na všechno. Atlasy jsou zkrátka na úplně všechny typy nového dobrodružství. Mountain bike nebo gravel bike? Je to prostě jedno! Nylonová podrážka s indexem tuhosti 5 má rozšířenou patu pro větší stabilitu na neupraveném povrchu a je po celé délce pogumovaná, což oceníte při přenášení kola přes nezdolatelné překážky - mokré kameny a kořeny si na vás už nepřijdou. Perforovaný ale odolný vršek se kolem vaší nohy pevně obepne díky stahovacímu mechanismu BOA (pouze jedno kolečko). V jednoduchosti je prostě krása. A aby toho nebylo málo, tyto tretry nabízíme ve třech barevných variantách. Taková klasická verze pro někoho, kdo hledá mtb tretry je army/černá, nadčasová elegance je "black on black" a hlavně dámy ocení kombinaci pink/grape. (Nejde o dámské boty na kolo, ale univerzální, takže záleží na vkusu každého.)

Ve zmíněných botách jste se nenašli? Tak pokračujte dál, stačí pouze kliknout SEM a uvidíte všechny námi nabízené cyklistické tretry.