NOVĚ NASKLADNĚNÉ ZIMNÍ TRETRY SHIMANO A GIRO

S blížící se zimou a klesajícími teplotami nesmíme zapomínat ani na naskladňování nových kousků z kategorie zimní výbavy. Proto se na našem skladě objevily nové zimní tretry Shimano a Giro - špičky ve své kategorii. Tak které vás zaujmou víc?

SHIMANO SH-MW501 ML

Bota od oblíbeného japonského výrobce, který u nás patří mezi jednu z TOP značek. Tento model je oproti předchozím přepracován za účelem lepšího utěsnění, což je vlastnost, kterou při jízdě ve sněhu nebo mokru velice oceníte. Odolnosti navíc vypomáhá i voděodolná a prodyšná membrána Dryshield. Kompletně je překrytá celá přední část tretry a na kotníku je neoprenový návlek se stahováním na suchý zip. Pro pohodlí a teplo je uvnitř tretry fleecová vložka, takže vaše noha bude jako v bavlnce. Celá bota navíc disponuje 360° reflexní ochranou a zapínání využívá rychlo-stahovací systém "Speed lacing system" - při utahování nebo povolování není nutné ztrácet čas. Velikost 42 váží pouhých 390gramů a vy si tento krásný pár zimních treter můžete kromě naší kamenné prodejny zakoupit i na tomto odkazu.

GIRO BLAZE

Giro Blaze je zimní bota, využívající všechny modernítechnické materiály za jediným účelem - držet vaše nohy v suchu a teple až do -10°C, aniž by byla obětována hmotnostní stránka. Kostru této zimní tretry tvoří standardníodvětraná mtb bota, která je ale kompletně izolovaná materiálem PrimaLoft a navíc ještě softshellovým, nepromokavým a větruodolným štítem (10,000 W/P + 10,000 GM2). Celý tento vnější obal navrch jistí nepromokavý zip YKK. Uvnitř je, stejně jako u předchozího modelu, fleecová vložka, tentokrát má ještě spodní část odizolovanou hliníkovou vrstvou. Podrážka boty je z Durometer gumy a na patě a špičce přechází výš a chrání botu před prodřením. Hmotnost je zde jen 385 gramů a stejně jako předchozí pár zimních treter si můžete i tento koupit na tomto odkazu.

Nezalíbil se vám ani jeden z dvou výše popsaných párů? Nezoufejte! Z našeho sortimentu si jistě vyberete ZDE.