SEDLA NOVÉ GENERACE, FIZIK VENTO ANTARES A FIZIK TEMPO ALIANTE, JSOU TU!

Trendy přetvářejí svět a není tomu jinak ani v cyklistice. Proto se fizik připojuje k nové vlně toho, jak dělat cyklistická sedla a představuje nám dva nové produkty - Fizik Vento Antares a Fizik Tempo Aliante

Fizik Vento Antares - inovativní sedlo, které reaguje na aktuální trendy a poskytuje maximální  pohodlí během jízdy. S jeho krátkou, širokou konstrukcí a velkým centrálním výřezem je tento model navržen tak, aby vaše jízda byla co nejpříjemnější. Tvar sedla je promyšlený tak, aby minimalizoval tlak na měkké tkáně a zároveň poskytl jezdci maximální stabilitu ve všech jízdních pozicích. Vento Antares je závodní varianta sedla, která je ideální pro sportovní  posed na kole. Jeho moderní tvar s ergonomickým výřezem uleví tlaku na sedací partie a umožní vám dosáhnout maximálního výkonu.

Sedlo je vybaveno nízkým polstrováním, které kombinuje tužší pěnu v zadní části a měkčí pěnu na špičce. Tato inteligentní rozmístění pěny poskytují optimální podporu a výjimečný  komfort v každé závodní situaci. Širší, kratší a mírně prohnutá skořepina sedla Antares nabízí skvělou oporu při šlapání a pohodlí během dlouhých jízd. Jeho plošší a širší špička usnadňuje pohyb po sedle a zároveň slouží jako ideální místo pro přenos výkonu na pedál, zejména při intenzivním úsilí. S Fizik Vento Antares sedlem budete mít ve svém sportovním vybavení bezkonkurenční spolehlivost a komfort, který potřebujete. Vybrat si můžete podle materiálu  lyžin (tedy hmotnosti) a šířky sedla. Vento Antares R1  karbonové lyžiny a šířka 150mm váží 166 gramů. Vento Antares R3 o stejné šířce má lyžiny z materiálu K:ium a váží 202 gramů. U sedla Fizik Vento Antares R5 (s S-Alloy lyžinami) si můžete vybrat mezi šířkami 140mm a 150mm, s hmotnostmi 210 a 217 gramů.

Nové sedlo Tempo Aliante má plošší profil, který umožňuje lepší rozložení  tlaku, což je obzvláště důležité při dlouhých vyjížďkách. Je to komfortnější varianta sedla, která je ideální pro pohodlnou jízdu na dlouhé vzdálenosti. S prohnutým profilem, značnou šířkou a velkorysým středovým výřezem patří sedlo do rodiny Aliante podporující jízdy na dlouhé vzdálenosti a tisíce kilometrů. Nová verze sedla Aliante je k dispozici ve 3 kvalitativních variantách a vždy ve 2 šířkách, a přináší výrazné vylepšení včetně ploššího povrchu pro rovnoměrnější rozložení tlaku, pěnových výstelků dvojí hustoty, které poskytují správnou podporu bez ohledu na pozici jezdce a dalších vylepšení.

Tempo Aliante je sedlo s výrazným prohnutím a se širší zadní částí, která poskytuje lepší podporu sedacím kostem, rozkládá hmotnost jezdce a zajišťuje větší pohodlí po celou dobu jízdy. Navíc je vybaveno středovým ergonomickým výřezem, který minimalizuje tlak na citlivé partie. Sedlo je vybaveno pěnovým polstrováním dvou typů: tužší pěnou na zadní části pro vynikající přenos výkonu a měkčí pěnou na špičce sedla pro větší pohodlí v aero pozici. Díky ploššímu profilu sedla se tlak rovnoměrně rozloží, což oceníte zejména při dlouhých vyjížďkách. Zálěží tedy už jen na vašem výběru - Fizik Tempo Aliante R1 o šíři 145mm s karbonovými lyžinami a hmotností 180g, Fizik Tempo Aliante R3 se svými 155mm, lyžinami K:ium a 226g a nebo Fizik Tempo Aliante R5 155mm s jeho S-Alloy lyžinami a 236g?