Odrážedla

Odrážedla

V naší nabídce najdeteznačková dětská odrážedla (Woom, Scott, Firstbike, Kellys a další). Naše značková odrážedla naučí Vaše děti udržet stabilitu a není pro ně poté tak těžké naučit se jezdit na velkém kole. Odrážedla nabízíme v několika, pro děti atraktivních, barevných kombinacích. I zde je bezpečnost velice důležitá, proto se podívejte také na dětské přílby na kolo v naší nabídce.

Až však vaše dítko doroste určitého věku, bude potřebovat pořádné jízdní kolo. Podívejte se na naší nabídku dětských kol, kde najdete kola od velikosti 12" (2-4 roky) do velikosti 26" (10-12 let). Z odrážedel lze plynule přejít na plnohodnotné dětské šlapací kolo nejmenší velikosti nebo později první dětské kolo s přehazovačkou.
Nabízíme ale také další typy jízdních kol. Jsou to třebakola silniční, která jsou určená pro rychlou jízdu a polykání kilometrů, kola krosová, se kterými se dá jet po zpevněném povrchu nebo i v terénu nebo kola horská, která jsou určená primárně do těžšího terénu. Dále u nás najdete také velmi oblíbenáelektrokola, či BMX kola, nebo Fatbiky. Hledáte ke svému kolu kvalitní cyklistické dresy?

Firstbike

Německá odrážedla TOP kvality, spokojte se pouze s tím nejlepším! Firstbike je prvotřídním výrobcem, který si nechá záležet na každém detailu. Dětská odrážedla jsou extrémně odolná, jejich rám je pevný, ale zároveň také pružný a tedy pohodlný. Ruční brzda je velmi pozvolná, aby děti nezabrzdily omylem příliš prudce. Firstbike je držitelem několika prestižních ocenění z celého světa. Na produkty této značky se můžete spolehnout! Z toho důvodu také poskytujeme neomezenou záruku na rám a vidlici.

 

Oakley
Zeroflats
Osprey
Topeak
A2Z
Sportful