Rámy na kolo a patky

Rámy

V této podkategorii najdete kvalitní rámy pro jízdní kola. Jsou zde rámy pro silníční kola, ale i horská kola a samozřejmě také patky k rámům. U nás najdete pouze kvalitní komponenty od značkových výrobců (Scott, GT, Cannondale).

V naší nabídce ale naleznete také celá, sestavená kola. Nabízíme jízdní kola všech druhů, od horských až po městská! Každý typ kola je jiný, v něčem je lepší, v něčem zase horší, a díky tomu je každý typ vhodný do jiného terénu. Horská kola vynikají díky svým širokým plášťům dobrou průchodností terénem a jsou tak vhodná do kopcovitého terénu. Silniční kola jsou opakem kol horských, protože se hodí především na zpevněné povrchy, nejlépe na silnice nebo cyklostezky. Díky velice úzkým plášťům a nízké hmotnosti vynikají vysokou rychlostí. Krosová kola jsou o něco univerzálnejší než oba předešlé typy a kombinují jejich výhody. S těmito koly se dá jezdit velice slušně jak po silnici, tak i v terénu.

Elektrokola jsou speciální kola s elektropohonem. Elektrokola, která nabízíme jsou výlučně poháněna značkovými středovými motory BOSCH, SHIMANO, Yamaha, Mahle a další.. Najdete u nás také dětská kola, nebo různé speciální druhy kol jako jsou BMX, nebo Dirtová kola.
Dále u nás najdete také všechny možné druhy cyklo oblečení, a to od cyklistických dresů až po rukavice na kolo, nebo různé cyklo doplňky jako přilby na kolo, nebo cyklistické brýle

Maxxis
M-Wave
GU
Silva
Isostar
Fidlock