Rámy

rámy

V této podkategorii najdete kvalitní rámy pro jízdní kola. Jsou zde jak silniční, tak i horské rámy, a samozřejmě také patky k rámům. U nás najdete pouze kvalitní komponenty od značkových výrobců (Scott, GT, Cannondale).

V naší nabídce ale naleznete také celá, sestavená kola. Nabízíme jízdní kola všech druhů, od horských až po městská! Každý typ kola je jiný, v něčem je lepší, v něčem zase horší, a díky tomu je každý typ vhodný do jiného terénu. Horská kola vynikají díky svým širokým plášťům dobrou průchodností terénem a jsou tak vhodná do kopcovitého terénu. Silniční kola jsou opakem kol horských, protože se hodí především na rovné povrchy, nejlépe na silnice nebo cyklostezky a díky velice úzkým plášťům a nízké hmotnosti jsou silniční kola úplně nejrychlejší. Krosová kola jsou o něco univerzálnejší než oba předešlé typy a kombinují jejich výhody. S těmito koly se dá jezdit velice slušně jak po silnici, tak i v terénu.

Elektrokola jsou speciální kola, která jsou poháněna buď předním, nebo zadním elektrickým nábojem a opět je najdeme v několika podobách (horská, silniční..). Najdete u nás také dětská kola, nebo různé speciální druhy kol jako jsou BMX, nebo Fatbiky. Hledáte rukavice na kolo?

Z našich sociálních sítí

Selle Italia
IRC
Scicon
Lezyne
Fox
Teasi