Helmy

Cyklistické helmy

Cyklistická helma je nejdůležitější bezpečností prvek, který slouží k ochraně cyklisty při jízdě na kole. Nosit cyklistickou přilbu doporučujeme především dětem, ani dospělí by však neměli zapomenout na nošení helmy. Cyklistická helma je zkrátka téměř nezbytným doplňkem. U všech helem je kladen důraz na bezpečí a ochranu při pádu, všechny musí splňovat bezpečnostní normy, proto nabízíme značky světových výrobců Giro, Uvex, Bell, Mavic, Scott, POC, Cannondale a další.

Helmy rozlišujeme dle využití na helmy pro horské a silniční kolo, dále na helmy pro trail a enduro, dámské helmy, dětské a juniorské helmy nebo speciální BMX/Freestyl helmy. Naše značkové helmy jsou nejen pohodlné, ale díky svému designu i výborně vypadají. Moderní materiály zaručují nízkou hmotnost a prodyšnost i při zachování bezpečnostních parametrů. Velikost helmy na kolo lze obvykle upravit posuvným systémem/regulačním kolečkem, tak aby vždy pohodlně seděla. Široká nabídka našich helem na kolo vás jistě potěší. Z hlediska bezpečnosti můžeme doporučit také kvalitní osvětlení na kolo.

V našem eshopu najdete také kvalitní jízdní kola, např. kola silniční, která jsou vhodná na dlouhé vyjížďky po silnicích nebo cyklostezkách, a patří mezi ně i kola fitness, nebo univerzální gravel bike. Dále nabízíme kola horská, vhodná do hlubšího terénu, kola krosová, která zvládnou silnice i terén, nebo elektrokola. Hledáte kvalitní cyklo oblečení nebo tretry na kolo?

Topeak
Tubolito
Cannondale
Tektro
Additive
Effetto Mariposa