Řetězy

Řetězy na kolo

Zde naleznete kvalitní značkové řetězy výrobců Shimano, SRAM, Campagnolo, KMC a PRO-T. Řetěz na kolo je velmi důležitým prvkem každého jízdního kola a jeho výběr byste rozhodně neměli podcenit. Základní rozdělení je podle počtu rychlostí. Také zde nabízíme i samotné spojky řetězů a nýty, nebo měrky řetězů. Při výměně řetězu jistě oceníte spolehlivé dílenské nářadí.
V naší nabídce máme také další komponenty pro řazení jako jsou kazety nebo samostatné převodníky., dále přehazovačky, přesmykače, řadící páčky, nebo lanka a bowdeny. Řetěz vyžaduje pravidelnou údržbu, proto nabízíme také kvalitní čistící prostředky a maziva

Velosport, to však nejsou pouze cyklo komponenty. Naším hlavním zaměřením jsou značková jízdní kola. V naší široké nabídce naleznete jízdní kola několika druhů pro pány, dámy i děti. Silniční kola jsou určená na silnice, či asfaltové cyklostezky, kde díky úzkým pneumatikám a lehkému rámu dokáží vyvinout vysokou rychlost. Do terénu se zase hodí kola horská, která mají široké pneumatiky pro snadný průjezd terénem. Pro cyklisty, kteří povrchy střídají, jsou určitě nejvhodnější kola krosová, která vám zaručí pohodlnou jízdu jak na silnici, tak i v terénu. Pokud poptáváte elektrokoklo, můžete vybírat z velké nabídky kvalitně vybavených elektrokol Kellys, Haibike, Giant, Liv, Scott nebo Cannondale. Dále nabízíme samozřejmě také dětská a juniorská kola. Podívejte se také na naši nabídku cyklo doplňků a cyklistického oblečení.

KLS
Cateye
Continental
Shapeheart
Wend
Pletscher