Cyklistické a sportovní oblečení

Cyklo oblečení

Jednou z důležitých věcí pro jízdu na kole je samozřejmě i cyklistické oblečení. Kvalitní a správně vybrané cyklo oblečení Vám zajistí lepší zážitek z jízdy a větší komfort. Nabízíme cyklistické dresy pro pány i dámy v letní nebo zateplené variantě, různé druhy kraťasů a kalhoty, bundy lehké, zimní, nebo cyklo vesty, dále návleky (na ruce, na nohy, nebo i na tretry), cyklistické rukavice (krátkoprsté, dlouhoprsté, zimní), nebo i další cyklo oblečení (čepice, kompresní návleky). Dále se určitě podívejte na naší nabídku obuvi pro volný čas, nebo cyklistických treter.

Cyklistické dresy

Naše nabídka cyklo oblečení zahrnuje cyklo dresy, které jsou ideální pro kvalitní a pohodlnou cyklistiku. Tyto dresy jsou obvykle vyrobeny z prodyšných materiálů a mohou být vybaveny návleky na ruce, které se používají při chladnějším počasí. Kromě toho jsou dresy většinou vybaveny reflexními prvky, které poskytují vyšší bezpečnost při noční jízdě.

Cyklo kraťasy

jsou dalším populárním typem oblečení pro cyklisty. Tyto krátké kalhoty jsou obvykle vyrobeny z elastického materiálu, který poskytuje pohodlí a flexibilitu během jízdy. Kromě toho jsou cyklistické kraťasy vybaveny vložkami, které poskytují ochranu proti otlakům, jsou antibakteriální a lépe absorbují pot.

Zateplené cyklo dresy

Chcete-li se udržet v teple v chladném počasí, doporučujeme zateplené cyklo dresy. Tyto dresy jsou z pravidla vyrobeny z prodyšných materiálů a jsou vybaveny speciální výplní, která pomáhá udržet tělo v teple. Reflexními prvky jsou také standardem, které poskytují vyšší bezpečnost při jízdě za snížených viditelných podmínek.

Zimní cyklo bundy

V zimním období doporučujeme zimní cyklo bundy. Tyto bundy jsou speciálně navrženy pro jízdu ve velice chladném počasí či v zimě. Jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Kromě toho jsou tyto bundy vybaveny speciální izolací, která udržuje teplo uvnitř bundy a zvyšuje tak komfort a bezpečnost.

 

V naší nabídce naleznete produkty značek Scott, Kalas, Sportful a Silvini. Tyto značky nabízejí široký výběr produktů, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Navštivte náš eshop a získejte vše, co potřebujete pro svou cyklistickou výbavu. S naší širokou nabídkou jízdních kol, cyklo doplňků a cyklo oblečení si vybere každý.

Motorex
Campagnolo
Hayes
Craft
Exustar
Hamax