Zpět na produkty

Sedlo Fizik Tempo Argo R3 - 150mm

Sedlo Fizik Tempo Argo R3 - 150mm
DESIGN: Black
DOSTUPNOST: Skladem poslední kus
KÓD ZBOŽÍ: 138913
3 299,- Kč

Novinka v nabídce silničních sedel Fizik Argo byla vyvíjena 2 roky a reaguje na aktuální trendy – sedlo je krátké, široké a má velký centrální výřez. To vše pro opravdu maximání pohodlí během jízdy. Tvar sedla je navržen tak, aby zmírnil tlak na měkké tkáně a zároveň poskytl jezdci maximální stabilitu v různých jízdních pozicích. Tempo - varianta sedla pro vzpřímenější posed na kole (vytrvalostní jízdy). 150mm - užší varianta sedla. Barva černá. K:ium ližiny sedla. (zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

TEMPO ARGO R3 je moderní univerzální sedlo s krátkým nosem a výraznou podporou sedacích kostí, která zlepšuje stabilitu jezdce.
Zatímco tradiční sedla nutí jezdce často měnit jízdní pozici pro lepší záběr, Argo staví jezdce do vzpřímenější polohy, čímž zajišťuje větší stabilitu a lepší rozložení hmotnosti.
Kratší délka sedla Argo dovoluje jezdci sedět více vepředu, aniž by byl vyvíjen nepříjemný tlak na citlivé tkáně.
Sedlo také disponuje ergonomickým centrálním výřezem, který byl vyvinut za pomoci detailní analýzy tlaku na jednotlivé partie a konzultován s lékařskými experty.

Argo je naše nejuniverzálnější skupina sedel, ze které si tu pravou verzi dokáže vybrat opravdu každý.
Tempo Argo je sedlo pro dlouhé vyjížďky a gran fonda a plně respektuje vyváženou geometrii moderních univerzálních silničních kol.
Polstrování je vyrobeno z naší pěny označované Foam 2, která je o trochu vyšší v oblasti sedacích kostí a podporuje tím vzpřímenější držení těla.
Polstrování je také o něco měkčí než to použité na závodních sedlech Vento Argo a sedlo je tak pohodlnější na dlouhých vyjížďkách.
Argo je produktem programu fizik Concepts, mezioborové spolupráce předních průmyslových odborníků a akademických pracovníků zabývajících se výzkumem a analýzou technologií, designem, fyziologií a nastavením posedu na kole při hledání způsobu, jak zlepšit cyklistický výkon. 

SKOŘEPINA nylon carbon reinforced WingFlex
LIŽINY K:ium
ICS ne
ROZMĚRY 260 x 150 mm
VÁHA 229 g

Značka
Fizik
Skupina zboží
Sedlo

Z našich sociálních sítí

Giro
M-Wave
Zipp
Ilumenox
Tubolito
Abus