Testy kol

Testovací kola 2021  & Testovací sedla
(počet testovacích kol se bude v průběhu sezóny rozrůstat)

 

HORSKÁ KOLA

Celoodpružené XC horské kolo s karbonovým rámem a vidlicí Lefty Cannondale Scalpel Carbon 3, velikost L 

Legitimně rychlejší. Výrazně lehčí. Komplexně lepší. To je nový přepracovaný celoodpružený model Scalpel, jež zaručeně podpoří váš výkon. Progresivní geometrie a nový systém odpružení FlexPivot poskytují nepřekonatelnou trakci, neuvěřitelný výkon a plnou kontrolu během jízdy. Prozíravě rychlý. Neuvěřitelně zábavný. Model Scalpel Carbon 3 na karbonovém rámu, duralová vidlice Lefty Ocho - Zdvih 100mm. Komponenty Shimano XT/SLX 1x12, zapletená bezdušová kola NO-TUBES, Cannondale Wheel Sensor. Barva černá s šedou
 

 

 

ELEKTROKOLA

Pánské celoodpružené horské elektrokolo Cannondale Habit NEO 3+ 2021 s motorem Yamaha SyncDrive PRO, velikost L

Cannondale Habit NEO přichází nově s karbonovým rámem. Vidlice je položená, zadní stavba krátká a sedlová trubka postavená. Motor a baterie sedí nízko a ve středu rámu. Vše k tomu, abyste si užili flow na každém kousku trailu. Jezdci jsou různých velikostí. Rám s přístupem Proportional Response je jediná konstrukce, která upravuje pružení zadní stavby každé velikosti, takže každý jezdec získává optimální trakci, chování pružení a kontrolu nad kolem. Výkonný motor Bosch Performace CX, baterie PowerTube. 29“ kola s přilnavými plášti. Správě široká řídítka a krátký představec. Teleskopická sedlovka. Výkonné brzdy s velkými kotouči. Správné věci pro špičkovou jízdu. Habit Neo 3+ Používá vidlici a tlumič RockShox, neskutečné Magura hydraulické brzdy a řazení Shimano SLX 1x12 rychlostí. Baterie je 625 Wh. Barva modrá

 


Pánské celoodpružené horské elektrokolo Haibike FullNine 4 2021 s motorem Yamaha PW-ST, velikost L

Limitovaná akční nabídka. Užijte si uvolněnou jízdu po stezkách s kolem FullNine 4. Motor Yamaha PW-ST 70 Nm v kombinaci s integrovanou baterií Yamaha InTube 500 Wh a sadou Shimano Deore vám nabízí jemně vyladěný rozsah převodů pro optimální ovládání. Hladce jedoucí 29palcová kola a citlivé odpružení Suntour zaručí, že vás toto kolo sveze bez námahy a pohodlně v jakémkoli lehkém terénu. Barva šedá.


 


Pánské celoodpružené horské elektrokolo Giant Trance X E+ 3 PRO 2021 s motorem Yamaha PW-ST, velikost L

TRANCE X E+ PRO JE POSTAVEN NA HLINÍKOVÉM RÁMU ALUXX SL S KARBONOVÝM HORNÍM VAHADLEM A PROSTŘEDNICTVÍM ODPRUŽENÍ MAESTRO POSKYTUJE 140 MM ZDVIHU. ZÁSADNÍ NOVINKOU JE NASTAVITELNÁ GEOMETRIE RÁMU POMOCÍ TZV. FLIP-CHIPU. DÍKY MOTORU SYNCDRIVE PRO YAMAHA MÁTE K DISPOZICI TOČIVÝ MOMENT 80 NM A PODPORU AŽ 360 %. MOTOR DISPONUJE TECHNOLOGIÍ SMART ASSIST - AUTOMATICKÝ REŽIM JÍZDY - SYSTÉM SÁM VYHODNOCUJE, JAKOU MÍRU PODPORY MÁ MOTOR DODAT. POMÁHÁ MU V TOM 6-SENZOROVÁ TECHNOLOGIE PEDALPLUS. INTEGROVANÁ BATERIE ENERGYPAK SMART DISPONUJE KAPACITOU ZVÝŠENOU NA 625 WH. JEJÍ RYCHLÉ NABÍJENÍ UMOŽNÍ 6-AMPÉROVÁ NABÍJEČKA SMART CHARGER. OVLÁDACÍ JEDNOTKA GIANT RIDECONTROL ERGO UMOŽŇUJE DODATEČNOU INSTALACI KOMPATIBILNÍHO DISPLEJE. DÍKY BLUETOOTH KONEKTIVITĚ PAK MŮŽETE VAŠE KOLO SPÁROVAT S APLIKACÍ GIANT RIDECONTROL PRO CHYTRÉ TELEFONY. TRANCE X E+ 3 PRO JE VYBAVEN VZDUCHOVOU VIDLICÍ ROCKSHOX 35 GOLD 150MM, TLUMIČEM FOX FLOAT, KOMPONENTY SHIMANO DEORE 12SPEED, 4-PÍSTKOVÝMI BRZDAMI SHIMANO, TELESKOPICKOU SEDLOVKOU. BARVA CHAMELEON MARS.

 


Pánské horské elektrokolo Giant Talon E+ 1 29er 2021 s motorem Sync Drive Core velikost L

Dopřejte si skvělý pocit z jízdy a sílu motoru s novým elektrokolem Talon E+. Pokud hledáte spolehlivé horské e-kolo za příjemnou cenu, Talon E+ je to pravé kolo pro vás. Tento model využívá nového motoru SyncDrive Core Yamaha a energii mu dodává lithiová baterie EnergyPak s kapacitou 500 Wh. Středový motor SyncDrive Core Yamaha je velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota a navíc má nižší spotřebu energie z baterie = vyšší dojezd. Naprosto hladké spojení mezi motorem a vaší vlastní silou zajistí soustava šesti senzorů PedalPlus. Nechybí zde ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+ nebo plně automatický režim Smart Assist. Díky Bluetooth konektivitě pak můžete vaše kolo spárovat s aplikací Giant RideControl pro chytré telefony. Talon E+ 1 je postaven na lehkém hliníkovém rámu ALUXX s pohodlnou geometrií. Má odpruženou vidlici Suntour XCR, komponenty Shimano Deore 10 speed a hydraulické brzdy Shimano.


Dámské horské elektrokolo LIV TEMPT E+ 1 29er 2021 s motorem Sync Drive Core velikost M

Pokud hledáte spolehlivé dámské horské e-kolo za příjemnou cenu, Tempt E+ je to pravé kolo pro vás. Tento model využívá nového motoru SyncDrive Core Yamaha a energii mu dodává lithiová baterie EnergyPak s kapacitou 500 Wh. Středový motor SyncDrive Core Yamaha je velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota a navíc má nižší spotřebu energie z baterie = vyšší dojezd. Naprosto hladké spojení mezi motorem a vaší vlastní silou zajistí soustava šesti senzorů PedalPlus. Nechybí zde ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+ nebo plně automatický režim Smart Assist. Talon E+ 1 je postaven na lehkém hliníkovém rámu ALUXX s pohodlnou dámskou geometrií. Má odpruženou vidlici Suntour XCM, komponenty Shimano Alivio 9 speed a hydraulické brzdy Tektro. Velikost XS a S zakoupíte s 27,5" koly, velikost M a L s 29" koly. Barva modrá.
 


 

Silniční elektrokolo Scott Addict eRide 10 2021 s motorem eBikeMotion v kompletně integrovaném provedení velikost M

Se silničním elektrokolem Addict eRide budete moct absolvovat strmější a delší stoupání a dojedete výš. Lehký, výkonný a stejně tak schopný jako jeho dvojče ze světového poháru. S touto novou generací elektrokola byl design posunut dále než kdykoli předtím. Kompaktní motor Mahle v zadním náboji má výkon 250 W a 40Nm. Baterie s kapacitou 208Wh je integrovaná ve spodní rámové trubce. K dispozici máte tři režimy, barevně odlišené kolem tlačítka napájení. Pohonnou jednotku lze také propojit s jakýmkoli zařízením Garmin přes ant +. Addict eRide 10 má karbonový rám Addict eRIDE Disc HMX, komponenty Shimano Ultegra Di2 Disc 22 Speed, zapletená kola Syncros Capital 1.0 40e. Barva černá.

 

 

SILNIČNÍ & GRAVEL KOLA

Silniční kolo Cannondale Supersix EVO Carbon Ultegra velikost 56

JEŠTĚ RYCHLEJI 30 WATTŮ. PŘESNĚ TOLIK SÍLY UŠETŘÍ NOVÉ AERO TVAROVÁNÍ TRUBEK A INTEGROVANÉ PRVKY NA NOVÉM SUPERSIX EVO OPROTI PŘEDCHOZÍ VERZI PŘI RYCHLOSTI 48,3 KM/H. ČISTOKREVNÉ SILNIČNÍ KOLO. LEHKÉ, KOMFORTNÍ A ULTRA RYCHLÉ. EVOLUCE KLASICKÉHO ZÁVODNÍHO STROJE. RYCHLOST, KTERÁ JE JEŠTĚ RYCHLEJŠÍ. NEJLEHČÍ SILNIČNÍ RÁM PRO KOTOUČOVÉ BRZDY, KTERÝ JSME KDY VYROBILI. NOVÝ SUPERSIX EVO JE PŘIPRAVEN JET HRANU, KDYŽ PROCENTA STOUPÁNÍ LETÍ NAHORU. ZÁVODNÍ GEOMETRIE A TUHOST PRO VÝBUŠNOU RYCHLOST. LEPŠÍ MIKRO PRUŽENÍ A PRŮCHODNOST PRO ŠIROKÉ PLÁŠTĚ PRO PŘEKVAPIVÝ KOMFORT. TO VŠE PŘISPÍVÁ K PRECIZNÍMU ŘÍZENÍ A NESKUTEČNĚ DOBRÉMU POCITU Z JÍZDY. KARBONOVÝ RÁM A VIDLICE, ŘAZENÍ SHIMANO ULTEGRA, KARBONOVÁ KOLA HOLLOWGRAM NA BEZDUŠOVÝ SYSTÉM, INTEGROVANÝ KOKPIT. BARVA ČERNÁ.

 


Gravel kolo Giant Revolt 1 velikost ML

AŤ UŽ JEZDÍTE PO PRAŠNÝCH CESTÁCH, STEZKÁCH, ŠTĚRKU NEBO NA KOMBINACI VŠEHO, CHCETE KOLO, KTERÉ MÁTE VŽDY POD KONTROLOU A JE POHODLNÉ I NA DLOUHÉ DNY V SEDLE. REVOLT TO NABÍZÍ. MÁ LEHKÝ RÁM ALUXX ALUMINUM, KTERÝ JE NAVRŽEN PRO VYTRVALOSTNÍ JÍZDU, CELOKARBONOVOU VIDLICI A PROSTOR PRO PLÁŠTĚ DO 45MM, REVOLT 1 JE OSAZEN KOMPONENTY SHIMANO GRX400, HYDRAULICKÝMI BRZDAMI A KOMPONENTY GIANT.

 

 

 

Testovací kola si můžete kdykoliv na základě rezervace vyzkoušet.

Kola si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz
 


TESTOVACÍ SEDLA


Nyní máte možnost otestovat na našich obchodech kompletní řadu sedel Fi´zi:k a Fabric.
Sedla jsou nabízena jak pro horské, tak silniční kolo. 

 

  

Argo Vento - Road - 140mm
Argo Vento - Road - 150mm
Argo Tempo - Road - 150mm
Argo Tempo - Road - 160mm
Terra Argo X - Gravel - 150mm
Terra Argo X - Gravel - 160mm
Arione R3 - Road - Snake
Antares R3 - Road - Chameleon
Aliante Gamma - Road - Bull
Tundra M3 - MTB - Snake
Gogi XM - MTB - Chameleon
Thar 29 - MTB 29" - Snake
Scoop Flat Elite - 142mm / 247g - závodní posed
Scoop Shallow Elite - 142mm / 263g - celodenní vyjížďky
Scoop Radius Elite - 142mm / 265g - vzpřímenější posed, komfort
Scoop Radius Elite WOMENS - 150mm / 280g - vzpřímenější posed, komfort, dámská anatomie
Line Shallow Elite - 134mm / 250g - centrální kanál - celodenní vyjížďky

 

 

 

 

 

 

Testovací sedla si můžete kdykoliv na základě rezervace vyzkoušet.


Sedla si můžete rezervovat zde:
Pelhřimov - tel. 565 32 30 26, 775 322 782, valenta@velosport.cz

 

 

Z našich sociálních sítí

Super B
Author
ParkTool
POC
CST
A2Z