PEČUJTE O SVÉ TĚLO KVALITNÍ SPORTOVNÍ KOSMETIKOU

Odbočíme od mazání Vašeho stroje trochu vedle, ale u mazání zůstaneme. Představujeme Vám masážní a kosmetické prostředky značky Sixtus, které jsou velice důležité pro zatěžované tělo cyklisty. Již dlouhou dobu se i naši závodníci z Velosport Scott Teamu spoléhají na výrobky Sixtus.
Přírodní produkty vyrábějící se ze surovin alpských bylin, jsou testovány v čistotě, ve vlastní laboratoři v Německu. Výroba Sixtus přípravků splňuje evropské směrnice o kosmetických přípravcích. Díky kombinaci bylinných extraktů a alpských přírodních esenciálních olejů jsou výrobky Sixtus velmi efektivní. Alpské byliny se musí umět správně používat. Harmonie s přírodou, s jejími produkty z čerstvých alpských bylin a přírodními éterickými oleji vedou k úspěchu.
V sortimentu jsou přípravky určené před výkonem, v jeho průběhu i přípravky regenerační po fyzické zátěži. Péče o Vaše tělo, které je mnohdy extrémně zatížené je velice důležitá. Nejen samotné tréninkové dávky, ale příprava na fyzickou zátěž a zejména regenerace po ní je jedním z klíčů k úspěchu.
Se sportovní kosmetikou Sixtus půjdete správným směrem.