VÁNOCE 2019 ANEB CO CYKLISTOVI POD STROMEČEK #1

Máte doma cyklistu nebo cyklistku? Jak jim udělat na Vánoce radost a jaký cyklistický dárek by se mohl pro všechny, kteří jezdí na kole hodit?
Každý týden přinášíme 5 tipů na vhodný cyklistický dárek, který potěší a nezapadne někde ve skříni. Z nabídky našeho cyklistického eshopu Velosport.cz si určitě vybereš.
#1 - malé hustilky Lezyne jsou perfektním doplňkem každého, kdo tráví na kole více času. Hustilky Lezyne mají dokonalé CNC zpracování a velmi lehkou aluminiovou konstrukci. Jsou univerzální pro Auto i Galuskový ventilek.
#2 – přední světlo Blackburn Local 50 se svítivostí 50 lumenů. Jeho výhodou je provoz na standardní tužkové baterie a snadná montáž na kolo. Světlo je díky silikonovému pásku viditelné i z boku. Jeho provoz je až 26 hodin na maximální výkon, 50 hodin standardního svícení, 122 hodin blikání.
#3 – mini nářadí Force může být nepostradatelným pomocníkem při každé jízdě na kole. Multiklíče Force obsahují od základní sady imbusů, torx 25 a šroubováků také např. nýtovačku na řetěz nebo centrklíč. Tímhle malým dárkem rozhodně nikoho neurazíte.
#4 – zvonky na kolo KLS jsou elegantní drobností, která může udělat radost. Praktické budou při jízdě po cyklostezce nebo v ruchu města, kdy na sebe potřebujete upozornit. Malé, krásné a originální, přitom se silným zvukem.
#5 – sada Dynaplug pro opravu defektů, respektive jehla pro opravu bezdušáků. Naprosto skvělé nářadíčko vhodné pro každého závoďáka nebo i cykloturistu. Díky němu opravíte propíchnutý plášť v několika sekundách a bez složitostí. Jak se používá je popsáno ve starším článku zde.
Ať vyberete cokoliv, určitě některý z našich tipů „co cyklistovi pod stromeček“ udělá radost a nemusí to být dárek za tisíce.