Zpět

Vánoce 2019 aneb co cyklistovi pod stromeček #2

Máte doma cyklistu nebo cyklistku? Jak jim udělat na Vánoce radost a jaký cyklistický dárek by se mohl pro všechny, kteří jezdí na kole hodit?
Každý týden přinášíme 5 tipů na vhodný cyklistický dárek, který potěší a nezapadne někde ve skříni. Z nabídky našeho cyklistického eshopu Velosport.cz si určitě vybereš.
#1 - Garmin Varia Radar je prostě nejlepší zadní "svítilna". Nejen, že perfektně svítí a bliká, ale také monitoruje dopravní situaci za cyklistou až do vzdálenosti 140 metrů. Blížící se vozidla se zobrazují na samostatném displeji přístrojů Garmin řady Edge, zároveň svítilna upozorní řidiče výrazným červeným světlem. Tohle je prostě lahůdka!
#2 - Thermo lahev Elite Nanogelite se bude hodit při zimní cyklistice. Je vyrobena z lehkého a měkkého izolačního materiálu Nanogel, který udrží teplotu nápoje teplého či studeného po dobu 4 hodin.
#3 - Čistící sada Force pro čištění a dokonalou údržbu kola. Obsahuje 4ks kartáčů pro hůře dostupná místa+ rukavici a utěrku pro kompletní čistění rámu kola. Vše je zabaleno v praktickém pytlíku.
#4 - Computer VDO M7 GPS pro dokonalý přehled o údajích na trase. Výhodou tohoto GPS tachometru je, že nemusíte montovat jakékoliv další senzory. Navíc má funkci nadmořské výšky s automatickou kalibrací pomocí GPS. Umožňuje až 150 hodin záznamu dat, možnost propojení pomocí PC do aplikace Strava, Facebook...
#5 - Zimní rukavice Silvini Ortles budou ideální volbou nejen pro cyklistiku v chladném období, ale jsou vhodné třeba i na běžky. Jsou to středně teplé rukavice se softshellovou membránou, která chrání proti větru a vlhkosti, vnitřní vrstva s počesem zase perfektně hřeje. Dodávají se v dámské, pánské i dětské variantě pro celou rodinu.
Ať vyberete cokoliv, určitě některý z našich tipů „co cyklistovi pod stromeček“ udělá radost a nemusí to být dárek za tisíce.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie