Vidlice na kolo

Vidlice

Zde najdete vidlice pro jízdní kola a náhradní díly k nim. Převažují kvalitní odpružené vidlice značky RockShox. V našem eshopu si můžete vybrat celou řadu příslušenství, jako je hlavové složení nebo podložky A-head. Určitě se podívejte i na ostatní cyklo komponenty (rámy, sedla, přehazovačky, řazení..).

V naší nabídce naleznete nová jízdní kola od špičkových výrobců Scott, Cannondale, Giant, GT, Kellys. Nabízíme jízdní kola všech druhů. Horská kola mají široké plášťe a tedy dobrou průchodnost terénem a jsou tak vhodná do kopcovitého terénu. Silniční kola jsou určena především na zpevněné povrchy, nejlépe na silnice nebo cyklostezky. Díky velice úzkým plášťům a nízké hmotnosti vynikají vysokou rychlostí. Krosová kola jsou o něco univerzálnejší než oba předešlé typy a kombinují jejich výhody. S těmito koly se dá jezdit velice slušně jak po silnici, tak i v terénu.

Elektrokola jsou speciální kola s elektropohonem. Elektrokola, která nabízíme jsou výlučně poháněna značkovými středovými motory BOSCH, SHIMANO, Yamaha, Mahle a další.. Najdete u nás také dětská kola, koloběžky nebo různé speciální druhy kol jako jsou BMX, nebo Dirtová kola.

Dále u nás najdete také všechny možné druhy cyklo oblečení, a to od cyklistických dresů až po rukavice na kolo, nebo různé cyklo doplňky jako přilby na kolo, nebo cyklistické brýle

Ursus
Lezyne
Effetto Mariposa
Velosport
GU
LIV