Zpět na produkty

Kostka Zadní blatník 16" (100 mm)

 Kostka Zadní blatník 16" (100 mm)
DESIGN: Black
DOSTUPNOST: Skladem 2 až 5 kusů
KÓD ZBOŽÍ: 128260
549,- Kč

POZOR! Blatník je určen pro koloběžky s náboji šířky 100 mm. Blatník KOSTKA je určen výhradně pro koloběžku. Jeho konstrukce se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Blatník KOSTKA není jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design. Tělo blatníku vyrobené ze slitiny hliníku je s rámem koloběžky spojeno nerezovým spojovacím materiálem. Elegantní a funkční doplňky posunou užitnou hodnotu Vaší koloběžky o další pomyslný stupeň. Barva černá.

(zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

Tělo blatníku vyrobené ze slitiny hliníku je s rámem koloběžky spojeno nerezovým spojovacím materiálem. Pro maximální životnost a pevnost blatníku byl použit speciální námi vyvinutý a testovaný profil, který je zakončený praktickou gumovou zástěrkou. Z pohledu designu jde o dokonale padnoucí díl, který vypadá, jakoby se rodil společně s koloběžkou. Inovativní konstrukce zadního blatníku KOSTKA spolu s novým způsobem jeho uchycení, pomocí profilované ocelové vzpěry, významným způsobem zvýšily tuhost i pevnost, tolik potřebné při jízdách v nerovném terénu. Současně byla snížena i nepříjemná rezonance a vibrace, které u koloběžky vznikají v mnohem vyšší míře než-li u kol.

Všechny výrobky KOSTKA jsou vyráběny s ohledem na každý detail a celkovou eleganci. Blatník do ucelené řady KOSTKA produktů dokonale padne a koloběžku vhodně doplňuje.

Zadní blatník 16" (100mm) je vhodný pro koloběžky:
Hill Fun

 

Značka
Kostka

Z našich sociálních sítí

Dema
Giro
Schwalbe
Hydrapak
Maloja