18. ROČNÍK MTB MARATONU KAMENICE NAD LIPOU - POZVÁNKA

Letos v létě, konkrétně 17.6.2023, se opět dočkáme legendárního mtb maratonu v Kamenici nad Lipou, který je neodmyslitelně spojen s místním Pivovarem Kamenice nad Lipou, realitní kanceláří Juris Real, ale například i naší  firmou nebo značkou Cannondale - a tentokrát to bude už osmnáctý ročník. Zúčastnit se můžete i souběžně probíhajících slavností města Kamenice nad Lipou - takhle bohatý program jen tak někde nenajdete!

Pokud o závodu slyšíte poprvé, nemusíte mít z ničeho trému a zdráhat se účasti. Závod je určen jak pro profesionály, tak pro nadšence - vždyť v jednom z uplynulých ročníků mohli všichni závodníci poměřit síly například s českou bikerskou legendou, Jaroslavem Kulhavým. Startovat se letos bude z náměstí Čsl. Armády a cíl bude na pláži Koupaliště v Kamenici nad Lipou. Vybrat si můžete z delší, 50km a nebo kratší 28km dlouhé trati, vyhlášení všech kategorií bude během odpoledne probíhat na nádvoří zmíněného Pivovaru.  Letos navíc čeká některé účastníky novinka, pro nejmenší bude totiž závod okolo Zámeckého parku, pro bližší informace sledujte facebook Kamenický MTB Maraton

Všechno důležité už zaznělo, takže si to ještě shrneme - 17.6., Kamenice nad Lipou. Doražte si užít skvělou sportovní atmosféru, potkat se s ostatními závodníky z širokého okolí a užít si také dobré místní pivo. A pokud se opravdu nemůžete dočkat, připomeňte si sestřih z minulého roku. Tak v červnu na značkách!