BATOHY OD VELBLOUDŮ - CAMELBAK S VODNÍM REZERVOÁREM

Je jedno jestli se chystáte na výlet na půl dne, na pořádné ježdění na trailech nebo jen na obyčejnou vyjížďku v pořádně parný den. Vždycky je důležité mít s sebou vodu nebo nějaké jiné tekuté osvěžení, které vám pomůže doplnit energii - třeba na návrat k domovu. A ve zmíněných případech je vaším ideálním parťákem batoh na kolo Camelbak. Za největší kapsou je totiž ještě schovaný vodní rezervoár, ze kterého vede ven praktická gumová hadička s náustkem, takže stačí jen doplnit zásoby a můžete jet. My vám nabízíme nejnovější modely těchto batohů - u nás skladem a připraveny k odeslání

Pořádný prostor pro ty nejdelší vyjížďky v podobě kapacity 20 litrů, z toho 3 litry kapacita rezervoáru, to je Camelbak HAWG PRO 20. I když budete v sedle celý den, nemusíte si dělat starost o propocená záda, Camelbak H.A.W.G. totiž využívá systém Air Support Pro, který vlhkost z oblasti zad krásně odvětrává a vy se nemusíte bát, že batoh budete doma ždímat. Batoh je navíc kompatibilní s ultralehkým páteřákem Impact Protector, takže super volba pro někoho, kdo je v terénu jako doma a nebojí se to občas pustit z kopce trochu rychleji. Samozřejmostí je i bederní pás, řemínky pro uchycení přilby nebo samostatná kapsa na nářadí.

Stálice mezi batohy s rezervoárem od Camelbak není nic jiného než model Camelbak MULE. Batoh o praktické velikosti má objem krásných 12 litrů, součástí je opět třílitrový rezervoár a disponuje spoustou dalších vychytávek - je jich celý výčet. Integrovaný organizér s poutkem na klíče a kapsami na doklady, telefon nebo brýle, popruhy na přilbu Helmet Carry, držák hadičky s magnetem Tube Trap a bezpečnostní reflexní prvky nebo poutko na blikačku. To všechno je i se systémem Air Director pro odvětrání zad ukryto v hmotnosti pouhých 620 gramů!

Snová kombinace pro manželský pár, který vlastní elektrokola. Dvojice batohů Camelbak MULE PRO 14 a Camelbak MULE PRO 14 WOMEN je prostě skvělá. Oproti základní verzi obdržely tyto batohy podstatná vylepšení. Proč MULE 14? Protože včetně rezervoáru s kapacitou 3 litry je objem celých 14 litrů. Čím že ještě vyniká? Kromě zmiňovaného systému Air Support Pro je to například lepší vnitřní organizér a kapsa na baterii z elektrokola - to musí každý, komu někdy došla šťáva, ocenit. Samozřejmě si můžete do batohu vložit a páteřák Camelbak Impact Protector a dámská verze je speciálně navržena, aby respektovala křivky něžného pohlaví.

Jestli si myslíte, že batohy s rezervoárem Camelbak nejsou nic pro vás, tak se zkuste podívat alespoň na jejich lahve na kolo. Máme limitované designy a stojí to za to!