CYKLISTICKÉ TRETRY GIRO - LUXUS ZA DOSTUPNOU CENU

Od značky Giro jsou vám jistě známy jejich kvalitní cyklistické přilby, ale tentokrát se podíváme na přesně opačnou část vaší cyklistické výbavy - nejdůležitější body kontaktu vás a vašeho kola - zkrátka na obuv. Pokud to s cyklistikou myslíte vážně a nebo prostě na kole jezdíte rádi, tak jsou pro vás tretry důležitouinvesticí. A spoustu "hobbíků" často odrazují vysoké ceny, což vám u značky Giro nemusí dělat starost. Na své si přijdou bajkeři i nadšenci do silniční cyklistiky. 

Giro Cadet

Silniční cyklistické tretry Giro Cadet jsou opravdu skvělou volbou, pokud hledáte kvalitní silniční tretry za rozumnou cenu. Platíte za to, co dostanete, což je pouhých 265 gramů s jednodílným svrškem z materiálu Synchwire™, karbonovou podrážkou suchým zipem a oblíbeným mechanismem BOA L6. Bota má i vnější zpevňující kostru z TPU a 3D tvarovanou vložku, takže krásně drží tvar a vaše nohy jsou opravdu "jako v pokojíčku". U nás jsou silniční tretry Cadet k dostání v bílém provedení a v černém provedení

Giro Rincon

Tretry, které zacvaknete do pedálů a podrží vás při víkendovém maratonu, rodinném výletu nebo řádění na trailu. Univerzální bota, jejíž svršek je opět tvořen materiálem Synchwire™, podrážka je nylonová s hrubým vzorkem, protiskluznou gumou a ochranou proti prodření. Nohu do zpevněné kostry tretry zafixujete jedním páskem se suchým zipem spolu s kolečkem BOA L6 a vložka má i antibakteriální úpravu. Co víc si přát, než Giro Rincon.

Pokud vás zaujaly tretry Giro, tak se vám určitě budou líbit i přilby Giro a oblečení Giro. Všechnu Giro obuv můžete vidět ZDE.