BRÝLE OAKLEY JSOU DŮLEŽITÝ ZÁKLAD

Slunce, vítr, prach a nečistoty... Když se vám tohle všechno nasměruje do očí, tak to není žádné velké pohodlí. Co kdyby existovala nějaká pomůcka, která vás před tím vším ochrání? Kromě toho, že s ní budete vypadat úchvatněwink

Používání a testování základního modelu Radar umožnilo vznik Oakley Radar EV Path. Tenhle upgradovaný model disponuje vyššími skly, které spolu se zaoblenějším tvarem zvětšují zorné pole. Brýle jsou vážně odolné díky materiálu O matter a v případě poškození se skla dají snadno prohodit za jiná. Sklouzávání? Zapomeň. Nožičky jsou z Unobtainia, což je speciální materiál od Oakley, kterému se s přibývajícím potem zvyšuje přilnavost. A nemůžeme nezmínit skla PRIZM, ta zvyšují kontrast a vaše vidění je dík nim daleko detailnější. Doporučujeme i Oakley Radar EV XS Path ve skvělém červeném designu.

Oakley EVZero BLADES jsou nejlehčí brýle, které kdy Oakley vymyslelo. Důležité vlastnosti jsou sice stejné jako u výše zmiňovaných modelů, ale i tak se EVZero BLADES celkem odlišují, právě díky chybějícímu rámečku. Tyhle brýle vás nikde nebudou zdržovat ani zatěžovat.

A na závěr pěkná perlička v podobě Oakley Latch. Volnočasové a skateboardové brýle, jejichž tvar je inspirován starou dobrou klíčovou dírkou. I přes "ležérnější" tvar jsou brýle vybaveny skly PRIZM a rámečkem z materiálu O matter. Díky Three-Point Fit systému jsou brýle velmi pohodlné a nikde netlačí.

Z příslušenství můžeme určitě doporučit i designové pouzdro nebo čistící set, který na povrchu čoček vytváří antistatickou vrstvu a odpuzuje vodu.  

Další "Óčka" si můžete prohlížet ZDE. Pokud si chcete udělat radost nebo se zase posunout dál, tak na ně rozhodně koukněte