HELMY POC - TVOJE DRUHÁ LEBKA

Tak nám konečně začalo léto a všichni jsme osedlali naše stroje. Možná jste si ale v pořádných pařákách všimli, že něco úplně nesedí. Helma vás tlačí, je propocená a vlasy doma můžete ždímat. My vás samozřejmě jako vždycky zachráníme - tentokrát helmami od švédské značky POC. V POCu se jim podařilo vyladit pohodlí, funkčnost i design a produkují naprosto špičkové helmy, kterými nepohrdnou ani profíci. 

POC Axion Spin - výborná helma na tvoje mtb. V případě pádu na hlavu se vrchní část "odtrhne", aby se zmenšila šance na poranění krku. Samotný tvar helmy ti chrání spánky a zátylek a velikost snadno pošteluješ díky 360°. U nás jí seženeš v různých barvách od růžové přes světle zelenou až po černou klasiku (a mnohem mnohem víc).

POC Tectal, Kortal a Coron - tahle "svatá" trojice potěší každého příznivce endura a model Kortal i majitele elektrokol. Kortal a Tectal jsou parádně odvětrané, poskytují skvělou ochranu pro nejzranitelnější části hlavy a Coron je masivní integrálka, která i tak slibuje komfort a odvětrání potu. Kortal splňuje jediný uznávaný standard pro elektrokola, který se zatím udává. 

POC Ventral - v této kategorii nadchneme spíš silničkáře a možná i některé gravel ridery. Tak třeba POC Ventral Air Spin nechá hlavu dýchat i v letních třicítkách a ochrání hlavu před tvrdým pádem i před rotačními silami na mozek, které jsou velmi podceňované. U POC Ventral Lite vám napovídá už samotný název. Tahle kráska má totiž jen 200 gramů, vede vzduch skrz helmu (nikoliv okolo) a zároveň není takhle lehká na úkor pohodlí. Helmy Ventral můžeme vidět třeba u profíků ze stáje EF Education First, tak jim dejte šanci. Takovou helmu jste ještě neměli.

Pokud zvažujete koupi nové helmy, na tomhle odkazu si můžete prohlédnout všechny helmy v různých barevných variantách od značky POC