CYKLISTICKÉ BRÝLE POC PRO ZRAK JAKO OSTŘÍŽ

Počasí už je téměř letní, vzduch je krásně teplý a slunečnípaprsky se opírají tak silně, jak jen můžou. Té letní pohodě prostě něco chybí a my víme, co to je. Když na vašem nose sedí pár slunečních brýlí, tak se na ten letní svět totiž kouká o něco lépe. A jaké jiné sluneční brýle zvolit, než sluneční brýle POC. Hledáte frajeřinu na volnýčas a nebo pořádné sportovníbrýlenakolo? Tak pokračujte ve čtení, nabízíme totiž oboje...

Začneme kategorií pro výkonnostně orientované čtenáře, kteří hledají cyklistické brýle pro své nabité sportovní aktivity. Takových brýlí jsme nově naskladnili tři různé siluety - POC ASPIRE MID, POC Propel a POC Devour. ASPIRE MID jsou brýle dokonale přizpůsobeny pro menší obličeje. Rám využívá obnovitelné zdroje, a má nastavitelné stranice potažené gumou, takže vám s prvními kapkami potu z obličeje nespadnou i brýle. Brýle mají i nastavitelný nosní díl a pořádně širokou čočku pro co největší přehled kolem sebe. Na vás už je jen výběr čočky Clarity pro váš švih - bude to trail a nebo silnice? Sportovně pokračujeme i u modelu Propel. Brýle, které jsou na základě testů aerodynamicky efektivní - sedí blízko na obličeji, odtlačují vzduch od uší a zadní hrana koriguje proudění vzduchu přes ramena. Jak toto inženýři z POC zvládli vymyslet, se nás neptejte, ale my pokračujeme dál konkrétně k modelu POC Devour. Jak už název napovídá, tyhle brýle jsou pro ty, co chtějí hltat další a další kilometry. Velké krytí, ale geniální konstrukce rámu pro skvělý přehled na trailu, ochrana UV400, výměnné čočky i nosníky a dokonce i úprava proti vodě, nepořádku i poškrábání. Elitní model, pro ambiciózní cyklisty - to jsou cyklistické brýle POCDevour.

Na kole sice všichni trávíme hodně času, ale funkčnost a styl jsou důležité i mimo sedlo. A tak se dostáváme k druhé trojici tohoto článku - POC Want, POC AVAIL a POC Require. POC Want jsou stylové brýle s optikou Zeiss a povrchovou úpravou Ri-Pel, chránící čočky před nečistotami. Super model, za super cenu. POC AVAIL s kompletní ochranou UV400, chránící před UVA a UVB paprsky. Čočky Zeiss Clarity, úprava Ri-Pel a gumová nosní část, aby vám brýle nepadaly. A pořádnou designovou bombou na konec jsou volnočasové sluneční brýle POC Require. Lehký grilamidový rám, odolné nylonové čočky CarlZeiss se speciálním odstínem pro městské prostředí a opět gumové "protiskluzové" prvky. Všechno, co od volnočasových brýlí potřebujete - v TOP kvalitě. 

Zaujal vás článek a z něj vyplývající nároky na kvalitu značky POC? Tak si prohlédněte jejich nejnovější produkty ZDE.