RADOST VE DVOU SLOVECH? CANNONDALE A SLEVY!

Akce, slevy, výprodej - můžeme to nazývat jakkoliv. Nabízí je kde kdo a jsou nabízeny na všechny možné produkty. My jsme si ale připravili něco opravdu atypického - snížili jsme ceny prémiových modelů Cannondale. Někde je to třeba 5% a někde klidně až 22%. Chcete při nákupu svého vysněného kola ušetřit až několik desítek tisíc? No tak čtěte dál!

A začneme hezky směle od elektrokola Cannondale Moterra NEO Carbon 2. Celoodpružený macek s karbonovým rámem, pohonem Bosch, teleskopickou sedlovkou a neomezenými schopnostmi. Chcete, aby byl váš? Není problém, nyní dokonce o 20 tisíc levněji. U horských kol ještě zůstaneme, teď budou už ale na řadě ta, která mají "váš vlastní" pohon. Slevy totiž platí i na tolik oblíbená celoodpružená kola Cannondale Scalpel. Tento oblíbený bike dokonce nabízíme v různých verzích a barevných variantách. Tak třeba Cannondale Scalpel 2 - vybrat si můžete mezi grafitovou šedí a přechodem šedé se zelenou. A proč zrovna Scalpel? Šíleně nízká hmotnost, prémiový odpružení a špičkové komponenty. Tohle dělá ze Scalpelů to, co jsou - vysoce kvalitní nástroje pro profesionály. A jeden z nich může být váš, opět o 20 tisíc levněji. Tyto dvě rakety doplňuje i jejich menší brácha - Cannondale Scalpel Carbon SE 2 - ultimátní trailová mašina. Úžasné celoodpružené horské kolo, na kterém zas a znova ušetříte celých 20 tisíc. Tuto slevu ovšem trumfuje Cannondale Scalpel Carbon 3, a to rovnou o dva tisíce. Moderní design opět skrývá neuvěřitelně nízkou hmotnost a komponenty s nadstandartní kvalitou. Tak neváhejte a alespoň si ho prohlédněte. Řadu špičkových horských kol pomalu uzavíráme modelem Cannondale Scalpel Carbon 4 s naprosto magickým designem v tmavé zelené. Nenechte se tím ale odlákat od kvalitního odpružení s přední vidlicí FOX float performance 32 nebo řazení shimano XT/Deore. Tady je zkrátka všechno správně. Včetně ceny! Na závěr ještě musíme zmínit dva modely, které trochu vyčnívají - pánské horské kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 4 a Cannondale Habit Waves. První zmíněné je "klasický" horák s pevným zadkem bez odpružení, naopak Habit Waves je pořádný celoodpružený trailový bike. Záleží na tom, jaký styl jízdy preferujete. Vaše peněženka ale bude preferovat obě kola - na jednom ušetříte 10 tisíc a na druhém téměř 20

Pokud nejste příznivci horské cyklisticky a zatím jste si na své nepřišli, tak teď zbystřete. Dalším zlevněným top modelem je Cannondale Synapse Carbon 2 RL. Vytrvalostní karbonová raketa se systémem SmartSense, integrovaným radarem, sadou Ultegra 2x11 a spoustou dalších vychytávek, které během dlouhých hodin na cestě oceníte. Posledním oficiálně zlevněným modelem je Cannondale Topstone Carbon 4. Gravelbike s pružícím prvkem Kingpin, zdokonalenou geometrií a jízdními vlastnostmi pro objevování nových končin.

Na úplný závěr jsme si nechali ještě takovou divokou kartu, a tou je náš předváděcí model Cannondale Synapse Carbon 2 RLE. Technologie SmartSense, nájezd pouze 150km, karbonový rám i vidlice, elektronické řazení Shimano Ultegra 2x12, integrovaný radar a přední světlomet... S výbavou takto můžeme ještě chvíli pokračovat, ale teď už to, co vás zajímá víc - sleva je krásných 40tisíckorun. A to je prostě nádherné. Pokud jste se pro tento model (a nebo jakýkoliv jiný) nadchli, tak nás neváhejte kontaktovat a udělejte si radost novým parťákem pro všechny vaše cesty. Zlevněná kola Cannondale uvidíte ZDE.