DOSKLADNILI JSME PEDÁLY A SEDLOVKY CRANKBROTHERS

Crankbrothers pedály jsou v současné době velmi populární volbou mezi cyklisty a nejinak tomu je i u nás v obchodě. V našem sortimentu naleznete vše od lehkých duralových až po moderní kompozitové pedály, které jsou stejně bezpečné jako duralové.

 

Platformové pedály byly původně určeny především pro enduro a downhill, ale nyní se staly oblíbenou volbou i mezi příznivci e-biků. A jedním z nejprodávanějších produktů značky Crankbrothers jsou pedály Stamp, kde si můžete vybírat především na základě vašich preferencí o velikosti a barvě. Nastavitelné piny, kompozitové tělo a nízká hmotnost, to jsou pedály Crankbrothers Stamp 1. Z velikosti S(small) si můžete vybrat z citronovémodrépurpurovéčervenéoranžové nebo tyrkysové. U větší velikosti L je na výběr z modréoranžovéčernéčervené a citronové. Kromě modelu Stamp 1 máme skladem ještě upgradovaný model Stamp 2 (máme v černé) s vylepšeným konkávním profilem a větším gripem. Kratší osa více vyhovuje využití pro elektrokola a kvalitní ložiska s kvalitními těsněními zajišťují spolehlivost. A posledním námi nabízeným modelem Stamp je Crankbrothers Stamp 3, opět s konkávním tělem, ale tentokrát vyrobeným z magnézia. Vyšší cena, ale za ní dostávate tu nejlepší kvalitu, spolehlivost, výkon a hlavně nízkou hmotnost. Zkoukněte elegantní černé provedení. 

 

Kompozitu při výrobě pedálů někteří cyklisté úplně nedůvěřují, ale vězte, že kompozitové pedály jsou stejně bezpečné jako ty duralové. Tyto pedály jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje odolnost proti nárazům a poškození a také umožňuje výrobci dosáhnout nižší hmotnosti, což je pro mnoho cyklistů velmi důležité.

 

Kromě pedálů si u nás od Crankbrothers můžete koupit i sedlovkuSedlovky Crankbrothers jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výkon a pohodlí během jízdy. Jsou vybaveny inovativními technologiemi, které zajišťují snadné nastavení a dokonalou stabilitu. Námi současně nabízený model je Crankbrothers Highline 3 – nyní v ekonomičtějším balení. Stejná prémiová těsnění Trelleborg, exkluzivní ložiska Igus LL a kvalitní sada kabelů Jagwire. Sedlovka je dodávána bez páčky, ale její instalace je snadná, už jen třeba díky vnitřnímu vedení lanka.

 

Zaujalo vás provedení produktů Crankbrothers, ale nehledáte platformové  pedály? Tak se podívejte na všechny produkty Crankbrothers na tomto odkazu.