VELKÝ VÝPRODEJ DĚTSKÝCH A HORSKÝCH KOL CANNONDALE!

Blížící se jarní období vítáme škrtáním cen a tentokrát jsme se zaměřili na značku Cannondale. Proto na našem eshopu velosport.cz a kamenné prodejně v Pelhřimově (na Vysočině jen těžko najdete lepší) koupíte modely jako Cannondale Quick, Cannondale Trail nebo Cannondale Cujo s výraznou slevou – to znamená například 20% nebo 25%. Co všechna tato kola spojuje? Nejsou to karbonové superstřely s hmotností pod sedm kilogramů a cenovkou přesahující 100 tisíc – jsou to kola pro nenáročné nebo začínající cyklisty, kteří i přesto touží po kvalitním kole, které naplní všechny jejich potřeby. Co vám takové kolo může nabídnout a za kolik korun ho můžete koupit? Na to se podíváme na následujících řádcích.

 

Cannondale Trail 16 Boys – jak už název napovídá, jde o dětské kolo s velikostí kol 16palců, s lehkým duralovým rámem (v tomto případě v parádní modré barvě), volnoběžným kolečkem a „V-čkovými“ brzdami. Za vhodné je asi zmínit i plastový kryt řetězu, který se stará o vyšší bezpečnost malého cyklisty.

 

Rychle, než bude pryč! Dalším modelem je Cannondale Quick, konkrétně dvě varianty – Cannondale Quick 20 Girls a Cannondale Quick 20 Boys. Kluci ocení výraznou modrou barvu s oranžovými detaily, slečny zase určitě nepohrdnou elegantní fialovou. O co u tohoto kola především jde? Asi o jeho zaměření na váhový efekt s užšími plášti v kombinaci s lehkým duralovým rámem a pevnou vidlicí. V oblasti pohonu se už také posunujeme dál, a to k sedmi rychlostnímu řazení Shimano. Pro trochu větší cyklisty máme ještě Cannondale Trail 24 Boys v ostře červené barvě. Kolo je osazeno na lehkém rámu s pevnou vidlicí, ráfkovými brzdami a řazením Shimano s otočnou rukojetí a sedmi rychlostmi.

 

Dalším modelem je Cannondale Cujo – nový koncept dětského jízdního kola, který (doslova) stojí na širších pláštích s vynikající přilnavostí a komfortem jízdy. Jako u předchozích modelů má kolo lehký duralový rám, pevnou vidlici a řazení 1x7, tentokrát má ještě navíc mechanické kotoučové brzdy. Ve slevě u nás zakoupíte dvě varianty – Cannondale Cujo 20+ s plášti 20x2.6“ nebo Cannondale Cujo 24+ s plášti 24x2.6“. Pokud nevíte, jaká velikost je pro vašeho potomka ideální, tak vám při nákupu na naší pelhřimovské prodejně rádi poradíme.

 

Pomalu se začínáme dostávat do poslední kategorie, kterou je Cannondale Trail – ať jde o juniorský nebo dospělácký model, je to kolo připraveno na všechny výzvy, které vám drsné terény (nejen) Vysočiny přichystají. Juniorské kolo Cannondale Trail 26“ má duralový rám, odpruženou vidlici a kotoučové brzdy. Nová geometrie a posed umožňují lepší jízdu pro malé jezdce. Kombinace řazení je 1x8 s pákovým řazením, které si malí cyklisté jistě zamilují. Od juniorské velikosti 26 se už dostáváme k dospěláckému Trailu – konkrétně k Cannondale Trail 6. Trail je vybaven novým lehkým rámem ze slitiny SmartForm C3 Alloy a právě díky novému rámu se dostávají výhody modelu Trail i do nižších cenových pater. Geometrie vyladěná do terénu spojuje hbitost i klid. Do terénu je Trail připraven i díky širokému rozsahu převodů (Shimano Alivio 2x9), výkonným kotoučovým brzdám a odolným plášťům. Skladem máme šedomodré provedení na 29“ kolech ve velikostech L a XL, ale také modrozelené provedení na 29“ kolech ve velikosti L. Oba tyto modely pořídíte za krásných 17 999 Kč, což je za takové kolo skutečně nádherná cena.

 

Tak to byly zlevněné modely Cannondale, které jakožto největší prodejce kol a elektrokol na Vysočině nabízíme. Pokud vás zajímá víc kol Cannondale, podívejte se na odkaz ZDE a nebo přijeďte do naší kamenné prodejny do Pelhřimova a podívejte se, ať víte, do čeho jdete.. smiley