ITALSKÁ PRODUKCE NEZKLAMALA - CYKLISTICKÉ TRETRY SIDI

V roce 2020 uplynulo už 60 let od založení značky SiDI. Italský gigant, jehož tretry ve světě profesionální cyklistiky představují etalon kvality. I tak pro naší oblíbenou značku nikdy nebyla hmotnost prioritou. Výročí 60 let bylo ale znamení, že je potřeba přijít s něčím extra. A tak se zrodily SiDI SIXTY

SiDI SIXTY jsou zatím nejlehčí silniční cyklistické tretry této značky a s hmotností 514 gramů se zaměřují na ty nejlepší z nejlepších - například vítěze Tour de France Egana Bernala. Tahle nadčasová, ručně vyráběná bota má samozřejmě lehkou karbonovou podrážku, svršek z mikrovlákna TechPro a k zapínání slouží systém Tecno 4-closure (taková vlastní verze BOA systému) spolu kvalitním suchým zipem. K tomu ještě nastavitelná pata a hlavně krásný, jednoduchý a čistý design. Všechno zabaleno ve speciálním balení k tomuto výročí a součástí je dustbag vhodný pro převážení a na cesty ze závodů domů.

Víme, že mezi vámi je i dost bajkerů, takže nevynecháme ani novinku ze sekce mtb tretry. Ze střední třídy SiDI nabízíme velmi kvalitní mtb tretry EAGLE 10. Vedle červené barvy máme i výrazně žlutou variantu pro fanoušky netradičních kombinací. Tyhle boty oceníte především díky rychlému a přesnému mechanismu zapínání SiDI Tecno 3 short + Soft Instep 3 a SiDI Tecno 3 long. Podrážkou je zajímavá novinka SiDI RS17 Sole s masivními výstupky, díky kterým vám v terénu nebude noha klouzat jako tomu bývá u některé obyčejné obuvi s téměř plochou podrážkou. Vršek je z umělé kůže a boty se díky tomu dobře udržují stále čisté. Eagle 10 jsou prostě výborné tretry za dostupnou cenu.

Všechny druhy a všechny značky v kategorii cyklistické tretry prohlížejte ZDE.