JAKO OD HVĚZD FORMULE 1? PRÉMIOVÉ PLÁŠTĚ PIRELLI

Pláště Pirelli se u nás staly zajetou klasikou a hlavně dost oblíbeným zbožím. Právě proto jste v uplynulé době mohli narazit na to, že na našem webu nebyly dostupné, tomu je ale konec (minimálně než zase všechny zmizí). Doskladnili jsme celou škálu plášťů pro silniční, horská a gravel kola. A dokonce se dostalo i na speciální kusy pro majitele elektrokol. Tak se pojďme podívat, které se vám budou líbit nejvíc. 

Tak začneme třeba od Gravel plášťů. U nich proběhlo doskladnění klasického modelu Pirelli Cinturato Gravel, K dispozici je ovšem více verzí. V černém provedení si můžete vybrat mezi Pirelli Cinturato Gravel H a Pirelli Cinturato Gravel M - označení H lépe vyniká na obzvlášť tvrdém povrchu, verze M zase na měkčím. Pokud nejste příznivci černé klasiky, tak se jistě najdete v tanwall provedení, s hnědými boky si opět můžete vybrat jak Pirelli Cinturato Gravel H, tak Pirelli Cinturato Gravel M. Všechny tyto pláště jsou pro kola 29", pro majitele menších 27,5" ale máme pláště také, a to Pirelli Cinturato Gravel H 27,5". Cinturato Gravel jsou nezávisle na provedení opravdu vysoce kvalitní pláště se skvělým vzorkem a jako samozřejmost berte připravenost na bezdušový systém. V této kategorii ale máme jednu novinku - Pirelli Cinturato Gravel RC. Plášť s nízkým profilem a kompaktní vzdáleností ve vzorku běhounu pro rychlou a jistou jízdu v jakémkoliv terénu s pevným podkladem. Gravel RC je rychlý na rovinkách a agresivní v zatáčkách. TechWALL technologie spolu s bezdušovou kompatibilitou je plášť odolnější před roztržením - od patky k patce. K tomu si přidejte speciální směs SpeedGRIP a máte nekompromisní pláště určené pro nevybíravé závodní zacházení. 

Sekce plášťů horských kol vypadá poněkud jednotvárně, jde totiž o různé verze pláště Pirelli Scorpion. Pirelli Scorpion má vzorek s nízkým profilem bloků a střední vzdálenost mezi nimi pro rychlou, ale jistou jízdu. Samozřejmostí je opět speciální směs - SmartGRIP - zajišťující kromě zvýšené odolnosti i chemickou přilnavost za mokra, takže se opravdu nemusíte bát za žádných podmínek. Verze ProWALL má navíc zesílenou bočnici pro ještě větší odolnost před proříznutím a a stejně jako u gravel plášťů, můžete vybírat podle povrchu mezi Pirelli Scorpion XC H ProWALL 29" Pirelli Scorpion XC M ProWALL 29". Alternativou k tomuto provedení je LITE verze, u které byl naopak kladen důraz na co nejnižší hmotnost při co nejvyšší odolnosti. Podle zaměření máme opět Pirelli Scorpion XC H LITE 29" Pirelli Scorpion XC M LITE 29". Nejlepší verzi samozřejmě představuje Pirelli Scorpion XC RC LITE 29", který díky jeho vlastnostem můžete vídat na strojích závodníků světové poháru. Na závěr této kategorie máme ještě pláště pro pořádné terénní řádění, Pirelli Scorpion Enduro S HardWALL 29" s vysokým profilem bloků a velkou vzdáleností mezi nimi, s určením pro agresivní jízdu. Opět využití technologií SmartGRIP a ochrany HardWALL pro co nejlepší vlastnosti za všech podmínek. K dostání v rozměrech 29x2,40" a 29x2,60". Co je ale úplnou novinkou, je plášť Pirelli Scorpion E-MTB R HyperWALL 29" (k dostání i provedení pro 27,5" elektrokola). Tento plášť je určen přímo pro elektrokola, čemuž napovídá i pořádný rozměr 2,60". Plášť je určen pro velký nájezd kilometrů, opět využívá speciální oplet a technologie HyperWALL a SmartGRIP, samozřejmostí je i kompatibilita s bezdušovýmsystémem. Jde o opravdovou špičku vyvíjenou specialisty, kterou vám, pokud vlastníte elektrokolo, silně doporučujeme vyzkoušet. Věříme, že nebudete zklamáni

Na závěr jsme si nechali silniční pláště, jelikož v této kategorii proběhlo pouze doskladnění a nepředstavujeme v ní žádné výrazné novinky. Začneme od základnějších plášťů - Pirelli P7 Sport. Plášť za opravdu lidové peníze, který ale není ošizený, ba naopak! Jde o odolný plášť s dobrou přilnavostí, určen pro nájezd velkého objemu kilometrů. Gumová směs PRO a oplet TechBELT pro všechny cyklisty, co si chtějí svůj koníček užívat naplno. Dalším pláštěm je Pirelli Cinturato VELO TLR. Bezdušový plášť, určen pro maximální komfort a maximální odolnost. Gumová směs SmartNETSilica s aramidovými částicemi, konstrukce Armour Tech a bezpečnostní pás proti propíchnutí. Zkrátka skvělý univerzální plášť pro vaše dlouhé jízdy. Kategorii silničních plášťů ale kraluje jeden model (a jeho varianty) a tím je Pirelli P ZERO. I když nabízíme ještě lepší verze, tak nesmíme opomenout Pirelli P ZERO ROAD, používaný profesionálními cyklisty jako tréninkový plášť. Pak je tu ostřejší verze, Pirelli P ZERO Race TLR. Bezdušový plášť s gumovou směsí SmartEVO a konstrukcí opletu TechWALL+, představující nekompromisní náčiní, používané profesionály. Plášť, který vás uchvátí svými jízdními vlastnostmi a odolností. K dostání i v provedení tanwall, s hnědými bočnicemi. Pokud jste ale opravdu nároční, tak vám nezbývá nic jiného, než sáhnout po silničním plášti Pirelli P ZERO Race TLR SL, který má navíc kromě výše zmíněných vlastností ještě opravdu nízkou hmotnost a to 270 gramů. Tak si vyberte ten svůj a vyražte ho otestovat!

To je z doskladněného zboží všechno, pokud chcete vidět všechny pláště na jedné hromadě, tak navšivte naši prodejnu, nebo klikněte SEM