TESTOVACÍ ELEKTROKOLA KELLYS A MOTOR PANASONIC GX ULTIMATE

Naše flotila testovacích kol a elektrokol se samozřejmě každý rok obměňuje, ať si můžete vždycky vyzkoušet ty nejlepší a nejčerstvější kousky, které současný svět cyklistiky nabízí. A letos tomu není jinak! Vykopáváme dvěma kusy od našeho souseda, elektrokoly Kellys Tygon R50 P 29" a Kellys Tayen R10 P 27,5" - obě dvě v motorizaci PanasonicGXUltimate. Jak pánské, tak dámské kolo je osazeno kvalitními komponenty a kola Kellys jsou mezi našimi zákazníky velice oblíbenými, nás bude dnes ale zajímat především pohonná jednotkaPanasonic. A nebojte se, naše flotila testovacích kol se v průběhu roku bude samozřejmě ještě rozšiřovat. Teď už ale k prvním letošním vlaštovkám.

Proč by měl být nějaký motor elektrokola vůbec zajímavý? Především proto, že GXUltimate je vlajkovou lodí japonského výrobce Panasonic a tato pohonná jednotka nabízí opravdu mohutný kroutící moment 95Nm. Hmotnost jednotky přitom činí pouze 2,95 kg a to z GX Ultimate dělá jeden z nejsilnějších motorů ve své třídě a nenechá vás ve štychu za žádných podmínek. Asi vás hned napadne, jak dlouho s tímhle motorem vydrží baterie. Odpověď je, že dost. V kole totiž vozíte integrovaných a dokonale utěsněných 725Wh. U Kellysu jsme zvyklí i na přehledný palubní počítač a jinak tomu není ani zde. Barevný Bluetooth displej je kompatibilní se sportovní navigační aplikací KOMOOT suplující navigaci a nabízí se i aplikace WAHOO poskytující extra informace o kadenci vaší aktivity pro platformu Strava

Pokud se tedy chystáte koupit elektrokolo se středovým motorem a váháte, tak jsou naše nová testovací kola s pohonem Panasonic GX Ultimate to pravé pro vás. V této cenové relaci budete stěží hledat "nabušenější" kombinaci a s elektrokoly Kellys budete jistě více než spokojeni. Navštivte naši prodejnu a domluvte se s námi na testu kola již dnes, aktuální seznam testovacích kol a elektrokol najdete ZDE.