KDE JSOU MOJE BLATNÍKY?

Jasně, tahle česká filmová hláška je vám asi dobře známá, ale nikdo z nás se v té situaci nechce octnout. Letošní rok pokračuje nevyzpytatelným počasím a častými přeháňkami, takže v lese bývá opravdu hodně bláta. Kromě toho že budete doma muset mýt kolo, tak z vás budou odpadat kusy bahna. Co když se tomu ale dá snadno předejít? Vyzbrojte svůj bike (ideálně svůj e-bike) luxusními blatníky SKS.

Naprostá novinka od našeho německého dodavatele SKS, duo blatníků SKS MUDROCKER. SKS Mudrocker Front je jednoduchý designový blatník, který je vhodný jak pro 27,5" tak 29" kola. Matné černé provedení s lesklým nápisem a uchycení k můstku a k nohám vidlice. Co víc si za tyhle peníze přát. SKS Mudrocker Rear může být zase prodloužen dodávaným adaptérem tak, aby chránil i oblast středu, přesmyku a tlumiče. Je samozřejmě také pro oba rozměry kol. K rámu se uchycuje přibalenými páskami a díky pogumovaným vnitřkům bude skvěle držet a neodře vám rám

Blatníky SKS můžeme doopravdy jen doporučit, protože představují super poměr mezi cenou a výkonem a vyznačují se svou kvalitou. Výše zmíněné blatníky se hodí hlavně na celoodpružená elektrokola, pokud hledáte klasické blatníky, zkuste to ZDE.