OBLEČ KOLO NA CESTY - OBALY NA KOLO MONTONE

Jen si to představte. Už se chystáte vyrazit na dovolenou, všechno je naplánované do posledního detailu, ale podle předpovědi počasí budou kola na nosiči vašeho auta mokrá a špinavá. Kdyby tak existovala cesta, jak tomu zabránit...

Tuzemská značka Montone pro vás má elegantní a řešení a tím je obal Montone mBag. Obal pro treková, horská i silniční kola je z kvalitního materiálu, odolného jak proti vytahání, tak proti vnějším vlivům. Můžete ho dokonce vyprat v pračce (ale jen na 30, jasný?). Voděodpudivost můžete klidně zvýšit naimpregnováním a pak hurá na cesty. Obal navléknete na kolo ještě než se vám uvaří káva, není to nic složitého. Součástí balení jsou i textilní "pytlíčky" pro lepší ochranu citlivých částí kola - páky na řídítkách, atd. Obal oceníte i jindy než na cestách, je to skvělý způsob jak schovat kolo na zimní spánek nebo ho jen ukrýt před zrakem nežádoucích osob. Pokud na váš nosič na tažném zařízení umisťujete více kol, tak doporučujeme přikoupit ochrannou vložku mProtection.

Pokud nejste tak nároční a stačí vám jen schovat citlivé nebo špinavé části, jako je přehazovačka, kliky a kola, tak je pro vás super volbou Montone mKayak(určen pouze pro vnitřní použití) a nebo Montone mKayak PRO, který se jako mBag hodí i na cestování. Narozdíl od uzavřeného mBagu je mKayak vlastně taková "ponožka", kterou na kolo natáhnete. Pokud vás čeká dovolená nebo jen chcete garážovat kolo v čistém prostředí, tak na Montone určitě koukněte.