OBUTÍ PIRELLI UŽ DÁVNO NENÍ JEN PRO AUTA

Pro spoustu z vás asi při slovu Pirelli vybaví automobilové závody a vůně čerstvých pneumatik. Jenže Pirelli nejsou žádná ořezávátka, a tak se skvěle prezentují na trhu s cyklistickými potřebami. Dejte jim také šanci a poznáte, proč jsou v oboru špička.

Pirelli P ZERO Race TLR - nekompromisní silniční pláště, které pomohly dostat na vrchol i mistry světa. Nejdůležitější technologie pro P ZERO jsou gumová směs SmartEVO a nová technologie opletu TechWALL+. SmartEVO kloubí tři různé polymery a díky tomu jsou pláště skvěle přilnavé, ale zároveň mají nižší valivý odpor. TechWALL+ je v podstatě lepší vyztužení více vrstvami, jehož lehká a pevná konstrukce chrání před propíchnutím a vy se nemusíte bát o tlak ve svých bezdušákách (TLR v názvu mluví jasně). Pirelli se povedlo vytvořit skvělé silniční pláště hodící se do všech podmínek a pro všechny typy jezdců. Pokud se ale zaměřujete více na výkonnostní ježdění a časovky, tak je pro vás odlehčená profi verze P ZERO Race TLR SL. Jo a ještě tady je jedna třešnička na dortu a to Cinturato VELO TLR. Jsou vyráběny z gumové směsi SmartNET™ Silica, která ve dvou vrstvách pomocí Aramidových částic chrání pláště před defekty. Plus vychytávka Armour Tech™ pro opakovanou lepší ochranu a výdrž. To všechno je připraveno pro použití s duší i bez.

Teď ale rychle ze silnice do terénu, protože si máme co ukázat i zde. Vyladěné gravel pláště Pirelli Cinturato Gravel vám totiž nemůžeme nepředstavit. Máme dokonce víc variant, Cinturato Gravel H s nízkým profilem (i v 27,5" provedení) a Cinturato Gravel M se středním profilem vzorku pro odvážnější jízdu v terénu. Co mají ale pláště nehledě na vzorek společného? Kromě dříve zmiňované výztuhy TechWALL je to hlavně směs gumy SpeedGRIP (nezaměňujte se SmartGRIP, z té jsou mtb pláště Pirelli Scorpion XC). Dokonalá přilnavost za sucha i a mokra, lepší výkonnost a přenos energie a hlavně - jakýkoliv terén. Právě u univerzálních gravel plášťů můžeme vidět cenné zkušenosti, které vývojáři v Pirelli sbírali dlouhá léta ve všech disciplínách. Cinturato Gravel jsou prostě připraveny na všechno. Včetně použití s duší nebo tubeless. Posuňte se dál a vyhněte se defektům, vyzkoušejte pláště Pirelli