SAMONAVÍJECÍ TAŽNÉ LANO KOMMIT - NEJEN PRO DĚTI!

Všichni to známe, jedete na kolo se slabšímkamarádem nebo třeba dětmi a v prvním kopci začínáte poznávat drastický rozdíl ve vašem tempu. Pokud nejste příznivci dlouhého čekání a nebo pomalého tempa, tak jste nejspíš doteď občas vypomáhali tlačením ruky dozad. My pro vás ale máme něco lepšího - samonavíjecí tažné lano pro cyklisty Kommit.

Tohle šikovné lanko má pouhých 138gramů, přičemž měří dvametry a tažná hmotnost je až 120kg. Kommit je opravdu malý, takže si ho kovovou přezkou elegantně připnete podsedlo, jako například brašničku, kde vám nepřekáží a nejlépe plní svou funkci. Pak už jen stačí zapřáhnout slabšího parťáka a můžete jet! Díky samonavíjecímu systému zůstává lanko neustále napnuté, zároveň je chráněno pogumovanou tažnou smyčkou a je viditelné díky reflexním prvkům. Lanko samozřejmě není jen pro tažení kolo-kolo, poutko můžete využít například na tažení dítěte na kole rukou - ostatně si prohlédněte fotky pod článkem.

Je to přesně tak jednoduché, jak jsme teď popsali. Nic víc za tím není. Tak neváhejte, kupte si tažné lano Kommit a dejte sbohem nepříjemnému čekání způsobenému rozdíly v tempu.