CYKLISTICKÉ BRÝLE 100% - JAKO PETER SAGAN

Letošní Tour de France je za námi. Tři týdny sice utekly jako voda, ale nesmazatelně se nám do paměti zapsala celá řada emotivních příběhů. Jeden z nich se samozřejmě týká naší "československé" hvězdy, Petera Sagana, který se letos s Tour rozloučil. Můžeme tady rozebírat jeho kariéru a bilancovat, ale od toho tady nejsme. Peter Sagan je již delší dobu ambasadorem výrobce cyklistických brýlí 100%, které si odteď můžete koupit i v našem obchodě (nebo na našem eshopu). Pojďme se podívat, jaké modely jsme naskladnili.

Prvním modelem je 100%S2, inspirován legendárními brýlemi Speedcraft a jejich úspěchy mezi cyklistickou elitou. Inovativní technologie a odolné čočky jsou vylděny pro jízdu na jakékoliv úrovni. Rám je lehký a flexibilní a válcový tvar čoček zvětšuje zorné pole. Použita je navíc povrchová úprava čočky HYDROILO, odpuzující vodu a olej. Čočka je vyměnitelná za čirou a nosní část se dá také vyměnit, pokud vám originální špatně sedí. Kromě decentního tmavého provedení u nás seženete i model se zrcadlovými skly a obrubami v barvách týmu BORA.

Když už jsme se teď zmínili o modelu Speedcraft, tak ho samozřejmě nesmíme vynechat - také je to volba číslo 1 mistra světa Petera Sagana. Signature 100% cylindrické sklo s 360° viditelností v jízdní poloze. Stejně jako u S2, extrémněpřilnavý gumový nos a špičky nožiček zajišťující pohodlí a otvory ve spodní části skel zlepšují ventilaci a zamezují zamlžování skel. Skla opět poskytují 100% ochranu před UV zářením. Pořádné brýle pro ty, co od nich 100% očekávají. 

Dalším modelem jsou 100%S3. Tyto brýle opět disponují klíčovými vlastnostmi jako kvalitními gumovými prvky pro lepší usazení na hlavě a vyměnitelnými cylindrickými zorníky se svrchní odolnou úpravou (proti kapalinám i poškrábání). Zorníky tohoto krásného modelu propouští podle evropské klasifikace světelné propustnosti 12% světla, což je stupeň S3. Takže si S3 můžete vybrat v elegantní bílé barvě a nebo dynamické holografické černé se zrcadlovými skly s vyšší ochranou. No a pro největší fajnšmekry v oboru cyklistických brýlí přichází třešnička na dortu - 100% S3 LE Peter Sagan v agresivní červené barvě. Zavzpomínejte na jeho neuvěřitelnou cyklistickou kariéru právě s tímto modelem.

Pokud hledáte nové brýle na kolo, tak si můžete vybrat ze spousty výrobců a modelů. My je máme všechny na jednom místě a pokud nás navštívíte v naší kamenné prodejně v Pelhřimově, tak nové cyklistické brýle vybereme podle vašich představ