TAK TROCHU JINÝ ZÁMEK NA KOLO HIPLOK

Nějaká nenápadnost, nevkusnost nebo snad neskladnost zámků na kolo je dávno passé - alespoň tak se nám představuje značka HIPLOK. Zámky na kolo, které jsou posunuté "o trochu dál" jak z hlediska designu, tak z hlediska samotného používání. Něco, co nám tu dlouho chybělo.

To nejlepší, co u nás od HIPLOKu najdete, je zámek HIPLOK DC. Klasická podkova, která má navíc metrové ocelové lanko na uzamčení dalších doplňků jako je například helma. Díky systému CLIP+RIDE si ho můžete snadno cvaknout na pásek nebo na batoh a pokračovat v jízdě. Obsahuje 3 unikátně řešené klíče.

Naším velkým oblíbencem je také vítěz Eurobike award - HIPLOK LITE. Řetězový zámek, vážící něco málo přes jeden kilogram, se pyšní jednou hlavní vlastností: můžete si ho obepnout kolem pasu. Samotný řetěz je v odnímatelném a omyvatelném obalu a dá se nastavit na obvod pasu 60-100cm. Pořídíte ho v růžové a bílé variantě. Dalším z "opasků" je HIPLOK SPIN. Váží pouhých 800 gramů a zamyká se na čtyřmístný číselný kód, to z něj dělá praktického parťáka na cesty do města nebo na nákupy. K dostání v černé a neonově žluté barvě. Slibujeme, že tenhle bude opravdu poslední, ale nosit zámek kolem pasu je prostě super nápad - trojici završuje HIPLOK POP, lankový zámek, který se dá neuzamčený pohodlně nosit kolem pasu. Jeho maximální obvod je 130cm a díky tomu se hodí pro zabezpečení více kol naráz. Je určený pro nízkorizikové zabezpečení nebo jako dodatečná bezpečnostní pojistka

A teď k zámkům "do kapsy". HIPLOK FX je lankový zámek s třímístným kódem, který nejvíc oceníte při zastávce na kávu nebo při rychlé návštěvě obchodu (hlaďák je hlaďák...) . Díky systému CLIP+RIDE se hodí přesně do kapsy v dresu, prostě věrný pomocník pro každý švih. Kromě červeného máme i modrý a limetkový. Úplně nejmenší zámky se spíš hodí jako extra zámek na nosič na auto nebo jako pojistka, když máte kolo na očích. Páska HIPLOK COMBO se uzamyká číselným kódem a využijete jí i pro zabezpečení jiného vybavení, jako jsou třeba kočárky nebo dětská kola. Úplně nejzákladnější verze se zamyká malým klíčkem a slouží přesně pro ty stejné účely - HIPLOK Z LOCK SINGLE. Nebojte, není to jen plast, tyhle pásky mají zesílené ocelové jádro. Skladem máme i výhodnější pack 4 kusů - ideál pro rodinnou dovolenou. A máme ještě daleko víc barev, které už se do článku nevešly, uvidíte je TADY.