BUDE ZIMA, BUDE MRÁZ...

Začátek roku se sice nesl v duchu teplejšího počasí, ale první lednový týden je za námi a zima se ještě nikam nechystá. Je úplně jedno, jestli se chystáte plnit novoroční předsevzetí a "Konečně oprášit kolo!" nebo jste ostřílený cyklista a vydáváte se na pravidelný trénink - nechcete při tom mrznout. V našem obchodě se na vás těší desítky kusů zimního/zatepleného oblečení, takže si můžete své oblíbené hobby vychutnávat bez nepříjemného pocitu vlezlé zimy. 

KalasForce a Kellys jsou československé značky, které v našem repertoáru tvoří stálici s ideálním poměrem ceny a výkonu. Co všechno si od nich můžete vybrat? Kromě našeho týmového oblečení jako jsou čapáky nebo vesty si samozřejmě můžete vybrat i "nebrandované" kousky. Mezi ty patří v první řadě oblíbená kolekce Motion Z, ze které můžete pořídit pánský či dámský zimní dres. Mráz si na vás nepřijde především díky třívrstvé membráně s vnitřním zateplným počesáním. O prodyšnost a zamezení přehřátí se na druhé straně postará prodyšná membrána. V chladnějším počasí oceníte i čapáky Pure Z z jemně počesaných látek nebo příjemné elastické rukavice Ride ON Z1. Mohli bychom pokračovat ještě hodně dlouho, ale raději vás necháme si projít seznam všech produktů KALAS samotné a posuneme se dál.

Od značek Kellys a Force jsme naskladnili skvělé návleky na tretry PU DRY MTB vyrobené ze zateplené lycry a především odolné proti vlhkosti a větru. A jejich výrazné barevné provedení se může hodit každému, kdo ještě brázdí silnice za šera nebo za tmy. Do chladného počasí force nabízí rukavice FORCE WARM, hodící se v podstatě pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Do opravdového mrazu ale doporučujeme FORCE ARCTIC PRO. No a takové nejuniverzálnější doplňky na závěr - návleky. Hodí se vlastně kdykoliv během chladnějšího počasí roku, nejen v zimě. Vždy je můžete snadno složit do kapsy nebo do batohu a pokračovat v jízdě. Od Kellysu pořídíte návleky na ruce, návleky na kolena a návleky na celé nohy, všechny jsou prodyšné a dobře odvádí na vnější stranu pot i přebytečné teplo, výborný kus oblečení, který opravdu oceníte. To už je ale pro tento páteční článeček vše, takže dnes po práci nebo o víkendu vyražte na kolo a sportu v zimě zdar! smiley