TREK Bikes nově u nás!

S novou spoluprací na obzoru: TREK Bikes se stává součástí naší rodiny cyklistických značek!

Vítejte, milí přátelé cyklistiky, na našem blogu VELOSPORT Valenta! Dnes máme pro vás velkou novinku, kterou nemůžeme nechat projít bez pořádné oslavy. Jsme nadšení, že můžeme oficiálně oznámit, že jsme se stali prodejcem renomované značky TREK Bikes. To je pro nás velký milník a přináší nám možnost rozšířit naši nabídku o špičková horská kola, silniční kola, elektrokola a další cyklistické příslušenství, které TREK Bikes nabízí.

TREK Bikes - Za značkou stojí tradice a inovace

Pokud jste vášnivými cyklisty, jistě víte, že TREK Bikes je jméno spojené s tradicí, kvalitou a inovacemi. Tato americká firma sídlící ve Wisconsinu má za sebou více než 40 let úspěšného působení na poli výroby jízdních kol. Jejich produkty jsou známé svou precizní konstrukcí a využíváním moderních technologií, které zlepšují výkon a pohodlí během jízdy.

Co však činí TREK Bikes tak výjimečnými, je jejich důraz na udržitelnost a odpovědnost. Společnost aktivně pracuje na snižování ekologického otisku a podporuje udržitelnost v rámci cyklistického průmyslu. Jejich úsilí o recyklaci materiálů a omezování emisí je něčím, na co jsme hrdí, že můžeme být součástí.

Naše nabídka se rozšiřuje

Díky této nové spolupráci jsme schopni našim zákazníkům nabídnout ještě více výjimečných produktů. TREK Bikes je známý svými špičkovými horskými koly, silničními koly a elektrokoly. Jejich sortiment zahrnuje vše od závodních strojů pro adrenalinové závody až po pohodlná městská elektrokola pro pohodlnou každodenní jízdu.

"Jsme nadšeni tím, že můžeme přivítat značku TREK Bikes do naší rodiny cyklistických značek," sděluje Lukáš Valenta, majitel VELOSPORT Valenta. "TREK je synonymem pro neustálý pokrok, a my jsme pyšní, že můžeme být jejich partnerem v České republice. Naši zákazníci nyní mohou vybírat z ještě širší škály produktů, ať už jsou začátečníci nebo zkušení cyklisté."

Naše nové partnerství s TREK Bikes otevírá novou kapitolu v naší dlouholeté historii. Je to příležitost pro všechny cyklisty v České republice, ať už jsou začátečníci nebo vášniví nadšenci, prozkoumat nové možnosti a zažít jedinečné dobrodružství na kole.

Závěr

VELOSPORT Valenta a TREK Bikes sdílí vášeň pro cyklistiku, kvalitu a udržitelnost. Tato nová spolupráce nám umožňuje poskytovat nejlepší produkty a služby, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a prožít nezapomenutelná dobrodružství na kole. Dejte nám vědět, pokud máte otázky, a neváhejte navštívit naši webovou stránku na www.velosport.cz, abyste se dozvěděli více o tomto vzrušujícím partnerství s TREK Bikes. Cyklisté, tady pro vás jsme, a máme společně s TREKem spoustu neuvěřitelných kilometrů před sebou!