ZÁSOB SE ENERGIÍ S TYČINKAMI A NÁPOJI SIS

Před každým švihem je potřeba zkontrolovat, jestli ssebou máte všechny důležité věci. No například helmu, náhradní  duši, pumpičku a v neposlední řadě zásobu  energie v podobě nápoje a něčeho k  snědku. S vodou a banánem nikdy nešlápnete vedle, ale co kdyby byla jednodušší, rychlejší a komplexnější cesta, jak doplnit všechny potřebné živiny?

Tímto vám představujeme cyklistickou výživu SiS, na kterou nedají dopustit ani profesionální  cyklisti, například ti z týmu INEOS  Grenadier. Zkratka SiS znamená Science in Sport, tak se na tu vědu pojďme podívat. Z nabízených produktů zde máme energetické tyčinky, energetické nápoje i energetické gely. Menší z dvojice tyčinek je SiS GO Energy Bar Mini o hmotnosti 40  gramů. Tato vysoce energetická sacharidová tyčinka v každém balení ukrývá 25 gramů sacharidů, je vyrobena ze skutečného ovoce a zdravých ingrediencí. Tyčinka je ideální pro doplnění energie během, ale i po výkonu. Ideální kombinaci dotváří obsah tuku pouze 2g a 4,5g bílkovin. Tyčinka obsahuje lepek a sóju a je zároveň vhodná i pro vegetariány. Zakoupit a ochutnat ji můžete v banánové a borůvkové příchuti.

Druhou nabízenou tyčinkou je o čtvrtku větší SiS GO Energy Bake plněná ovocným pyré. 50 gramové balení ukrývá 30g sacharidů a 10g fruktózy, během delšího sportovního výkonu se doporučuje zkonzumovat tyto tyčinky klidně až dvě. Tak neváhejte a vyzkoušejte citronovou příchuť, kterou máme skladem. 

Dalším oblíbeným způsobem, jak během aktivity doplnit energii, jsou sacharidové gely. Tak proč nezkusit SiS GO Isotonic Energy, který je světový první izotonický gel pro doplnění energie. 60ml gel obsahuje 20g sacharidů. Během aktivity můžete zkonzumovat 1-3 gely za hodinu a k jejich pozření nepotřebujete vodu (nicméně se doporučuje jejich konzumaci prokládat dobrým zdrojem hydratace), a tak se dostáváme k poslední nově naskladněné položce, kterou je energetický nápoj SiS GO Electrolyte 1,6k

Z 1,6kg balení tohoto prášku připravíte 40 půllitrových elektrolytických nápojů a každý z nich obsahuje 36g sacharidů. Kromě sacharidů obsahuje tento nápoj i důležité elektrolyty, jako je například sodík, který je nutný pro správnou hydrataci. Kombinace hydratace a správné výživy představuje přesně to, co vaše tělo při náročné aktivitě potřebuje. Připravte nápoj a konzumujte 500ml/hod aktivity. Více informací o složení najdete stejně jako u předchozích produktů přímo pod odkazem na výrobek.

Pokud si chcete všechny produkty SiS pořádně prohlédnout, můžete tak učinit na tomto odkaze. A všechnu námi nabízenou výživu najdete ZDE