VYLEPŠETE ŘAZENÍ VAŠEHO KOLA S GX EAGLE AXS UPGRADE KIT

Přemýšlíte nad tím, jak zlepšitřazení vašeho horského kola? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu. Velosport Valenta s.r.o., váš oblíbený specialista na cyklistiku, nyní nabízí GX Eagle AXS Upgrade Kit od značky SRAM. A co je ještě lepší? Můžete si ho objednat přímo na našem e-shopu velosport.cz nebo přijít do naší kamenné prodejny v Pelhřimově na Vysočině a získat profesionální radu od našich odborníků.

 

Tento kit umožňuje vylepšit řazení vašeho kola z mechanického na elektronické, čímž získáte hladší a rychlejší řazení bez nutnosti používat kabely. S osvědčenou bezdrátovou technologií AXS a robustní odolností příznačnou pro GX je to to nejlepší z Eagle. S rozšířeným rozsahem převodů 520%, bezproblémovou kompatibilitou se zbytkem ekosystému a s možností pro přizpůsobení v appceSRAMAXS je GX Eagle AXS vaší vstupní bránou do budoucnosti.

 

Hrdina ekosystému Eaglu, který zvládá každý den za dnem, je teď dostupný i v elektrické variantě AXS. Novinka roku 2021, GX Eagle AXS Upgrade Kit, umožňuje kompatibilitu s jakoukoliv kazetou a klikami ekosystému Eagle. To znamená, že pokud již používáte pohon Eagle, můžete přejít na AXS a poznat její výhody i bez nutnosti kupovat kompletní sadu pohonu. Nezáleží na tom, jestli chcete vylepšit vaše kolo a jízdu nebo potřebujete náhradní díly za lepší cenu - GX Eagle AXS Upgrade Kit je určen právě pro vás.

 

U nás v prodejně Velosport Valenta s.r.o. jsme velmi pyšní na to, že našim zákazníkům můžeme nabízet takovýto skvělý produkt. S GX Eagle AXS Upgrade Kit vylepšíte své kolo a zároveň získáte výhody elektronického řazení. Zároveň si můžete být jisti, protože produkt je od značky SRAM, která je mezi cyklisty dobře známa svou kvalitou a inovacemi. Tak neváhejte a navštivte náš e-shop nebo prodejnu a objednejte si GX Eagle AXS Upgrade Kit již dnes.

 

Věříme, že s tímto produktem budete nadmíru spokojeni a získáte ještě větší potěšení z jízdy na vašem horském kole. Naše firma Velosport Valenta se specializuje na cyklistiku již řadulet a naši odborníci jsou vždy připraveni poradit s výběrem nejlepších komponentů pro vaše kolo. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo požadavek ohledně tohoto produktu, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádipomůžeme.

 

Doufáme, že jsme vám přinesli užitečné informace o tomto fantastickémproduktu a těšíme se na vaši návštěvu na našem e-shopu nebo v naší prodejně v Pelhřimově na Vysočině. Všechny informace o elektronických sadách najdete ZDE.