NOVÁ ŘADA CYKLOCOMPUTERŮ - VDO R

Značka VDO je u nás již zaběhnutou klasikou, která vyrábi cyklopočítače se skvělým poměrem ceny a výkonu - právě proto jsou mezi zákazníky oblíbené a právě proto jsme nyní naskladnili jejich novou řadu VDO R. Pojďme se na ně podívat.

Nejzákladnějším z kolekce je VDO R1 WR - drátový cyklopočítač, který je vhodný nejen pro začátečníky, ale pro všechny, kdo chtějí mít o svém cyklovýletu přehled v pěti nejdůležitějších hodnotách. Těmi jsou okamžitá rychlost, denní a celková vzdálenost, čas jízdy a hodiny - tyto hodnoty máte vždy na očích díky velkému a snadnočitelnému displeji computeru a pro větší přehled jsou funkce označeny ikonami. Nastavení a ovládání je jednoduché a dost intuitivní, především díky velkému červenému tlačítku a funkci jako je integrovanátabulkaplášťů pro nastavení obvodu kol. Držák namontujete na kolo za pomoci stahovacích pásek během chvilky a když nemáte kolo na očích, computer vycvaknete a vezmete si ho ssebou, čímž předejdete jeho odcizení. A abychom nezapomněli - computer je vodotěsný a baterie v něm zvládne napájení po dobu delšíneždvaroky

Více funkcí nabízí bezdrátový cyklo počítač VDO R2 WL, který je určen pro každého, kdo potřebuje extra porci motivace. Množství hodnot se zde zdvojnásobuje a namísto pěti máte přístup rovnou k deseti hodnotám - jde o okamžitou rychlost, ujetou denní vzdálenost, čas jízdy, hodiny, průměrnou a maximální rychlost, celkovou vzdálenost, čas jízdy a také aktuální teplotu - navíc porovnává průměrnou a aktuální rychlost. Ovládání je stejně jednouché jako u předchozího modelu a  montáž na kolo také. V tomto případě je akorát vysílač na vidlici bezdrátový a výdrž baterie je opět přes dva roky

Nejvyšším cyklo počítačem z řady VDOR je VDO R5 GPS Top Mount Set, který má rovnou více než 34 funkcí a ukáže vám všechny data, která výkonnostní a závodní jezdci potřebují. Kromě zobrazení rychlosti, ujeté vzdálenosti a času aktivity poskytuje computer i navigační funkce a lze ho spárovat s kompatibilními elektrokoly - poté uvidíte na displeji stav baterie, úroveň přípomoci. a další důležité údaje. Opravdu špičkovou funkcí je integrovanébarometrickéměření nadmořské výšky. Na displeji o velikosti 2,4 palce je všechno velmi dobře čitelné a zvýrazněný modrý čtverec v jeho pravé horní části umožňuje nový způsob zobrazení tréninkových dat. Po spárování s aplikací SIGMA RIDE lze nastavit dokonce až šest individuálních tréninkových zobrazení. Aplikace je samozřejmě zadarmo pro všechny chytré telefony a po nahrání aktivity ji rovnou můžete přesdílet, například na Stravu. Montáž samotného computeru na kolo je stejně jednoduchá, jako u těch předchozích a tentokrát si s ním můžete spárovat i externí snímače - třeba rychlosti, frekvence srdečního tepu a nebo kadence. 

Všechny tyto computery můžete vidět a zakoupit na naší prodejně, která patří mezi největší svého druhu na Vysočině. Tak buď navštivte Pelhřimov a nebo náš e-shop velosport.cz, všechny cyklocomputery najdete přehledně ZDE.