Zpět na produkty

Brýle Oakley Radar EV Pitch

Brýle Oakley Radar EV Pitch
DESIGN: Matt Black Black clear Photochromic
DOSTUPNOST: Skladem 2 až 5 kusů
KÓD ZBOŽÍ: 18075
6 290,- Kč
5 790,- Kč

Špičkové fotochromatické sportovní brýle OAKLEY Radar EV s výměnnou čočkou. Barva černá, fotochromatická skla.

(zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

Sportovní brýle Oakley Radar EV Pitch jsou dalšími sportovně zaměřenými brýlemi revolučního designu z dílny firmy Oakley.

Brýle jsou navrženy tak, aby co nejlépe podporovaly proudění vzduchu. Díky speciálně vyvinutému rámu brýlí z materiálu O-Matter™ jsou velmi lehké, pružné a pohodlné na nošení. Skvělé padnutí a pohodlí u brýlí Oakley Radar EV je zajištěno pomocí systému Three-Point Fit, který zaručuje rovnoměrné rozložení bodů uchycení na hraně nosu a na stranách hlavy a to i při pocení.

Skla brýlí Oakley chrání před UV, UVB a UVC zářením a dokonce i před škodlivým modrým světlem s délkou do 400 nm.

 

Specifikace

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Switchlock - mechanický zamykací systém, který umožňuje rychlou, jednoduchou a efektivní výměnu skel podle aktuálních optických podmínek.
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • Ochrana proti nárazu- všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).
Značka
Oakley
Skupina zboží
Brýle

Z našich sociálních sítí

CrankBrothers
Hutchinson
Kool-Stop
Motorex
Force
Alhonga